Natomiast w sekcji Body (też najlepiej jak najwyżej)
Triathlon Lwa Bieg Lwa 18.05.2024

Aktualności

Wszystkie informacje w jednym miejscu: Pobierz informator Biegu Lwa 2024!

Wokół stadionu GKS Tarnovii skupi się centrum wydarzeń, ale wierzymy, że całe miasteczko zatętni życiem Biegu Lwa. Przez biegaczy przemierzających kolejne kilometry atmosfera będzie napięta, a dzięki lokalnej społeczności – uznanej za najlepszą publiczność w Polsce – będzie gwarno, serdecznie i wesoło!

Zapraszamy do pobrania naszego informatora

Chcesz mieć wszystkie istotne informacje dotyczące biegu w jednym miejscu? Pobierz nasz tegoroczny informator.

Stawiamy na świadomość sportową i aktywność najmłodszych

Bieganie to już nie tylko moda. Dawniej było to jedynie przyjemnością, teraz staje się integralną częścią kultury dbania o zdrowie fizyczne, psychiczne i duchowe. Wspólnie z Kimball Electronics Poland, Fundacja Bieg Lwa wspiera biegaczy, umożliwiając im skupienie się na swoim zdrowiu. Oferujemy bezpłatne badania profilaktyczne przed i po biegu dla wszystkich uczestników. Od wielu lat dbamy również o rozwój psychofizyczny najmłodszych, motywując rodziców do biegania zarówno samemu jak i z dziećmi, obserwujemy jak co roku już starsze dzieci wracają do nas aby zapisać się na biegi w starszych kategoriach wiekowych. Więcej o powiązaniu zależności aktywny rodzic = aktywne dziecko przeczytacie w artykule na naszej stronie internetowej. 

Dla każdego coś atrakcyjnego

Bieg Lwa 2024 to także bogate strefy przygotowane przez partnerów imprezy sportowej w Tarnowie Podgórnym. EXPO Lwa gromadzi ponad 50 firm i instytucji, zorganizowane w ponad 40 strefach aktywności. Zarówno wielkie międzynarodowe koncerny, jak i małe, lokalne firmy, zapraszają do swoich stref oferując różnorodne darmowe atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych. EXPO Lwa to obszar, który będzie można odwiedzić na stadionie GKS Tarnovia. Każda strefa jest wyjątkowa i skierowana do różnych grup wiekowych i zainteresowań. W tym roku będzie wiele stref, takich jak przygody, bezpieczeństwo, kulinaria, relaks, dziecięce, rodzinne, techniczne, ogrodnicze itp. Będzie także strefa sportu z pokazami i możliwością udziału w różnych konkursach i zabawach. MAPA EXPO Lwa dostępna jest na naszej stronie.

Zagra Luxtorpeda!

Bieg Lwa to także koncert! W tym roku na scenie wystąpi kultowy zespół Luxtorpeda. Koncert jest otwarty dla wszystkich! Wstęp jest darmowy. Koncert odbędzie się w dwóch częściach – o godzinie 18:45 oraz 21:35.

Wcześniejszy odbiór pakietów startowych

Dla chętnych będzie możliwość wcześniejszego odbioru pakietów startowych w Decathlon Swadzim przy ul. św. Antoniego 5, w piątek, 17 maja 2024 r. w godz. 14:00 - 18:00. Pakiet startowy można odebrać również w czyimś imieniu, wraz z podpisanym upoważnieniem zawodnika.
Wszelkie dodatki zakupione w panelu podczas zapisów (koszulki, opaski, etc.) będą do odbioru w biurze zawodów tylko w dniu startu. 
Uwaga! W Decathlon Swadzim wcześniejszy odbiór pakietów tylko na biegi główne (półmaraton i 10 km). Nie będzie możliwości odbioru pakietów na Biegi Lwiątek i sztafety!

Godziny pracy biura zawodów

W dniu biegu biuro zawodów i odbiory pakietów:
Dla Biegów Lwiątek i Sztafety Pokoleń w godz. 10:00 - 13:30
Dla półmaratonu oraz Sztafety Lwów w godz. 14:00 - 19:15
Dla Pogoni za Lwem w godz. 14:00 - 17:15
W godzinach pracy biura zawodów w dniu wydarzenia będzie również możliwość odbioru opłaconych gadżetów. Po więcej informacji zapraszamy do zapoznania się z regulaminem wydarzenia
 
Samochody i parkingi

Trasa biegu będzie zamknięta dla ruchu kołowego w godzinach 17:00 - 22:30. Szczegółowe informacje są umieszczone na tablicach informacyjnych rozmieszczonych wzdłuż trasy Biegu Lwa 2024.

Zastanawiasz się, gdzie będzie można swobodnie zaparkować samochodem poza trasą biegu? Podrzucamy Wam pinezki do mapy google:

Udostępnione zostaną również parkingi przy trasie biegu:

Bieg Lwa Triathlon Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni