Triathlon Lwa 09.06.2018 Bieg Lwa 03.06.2018

Pogoń za Lwem

Informacje

Jesteś szybkościowcem, albo nie czujesz się jeszcze na siłach przebiec półmaratonu? Trafiłeś w dziesiątkę wybierając Pogoń za Lwem – bieg, który od edycji 2018 będzie odbywał się na dystansie 10 km – na atestowanej trasie. Wiesz skąd ta nazwa? Rzeczywiście pobiegniesz za uciekającym lwem! Wystartujesz o 14:00 – 20 minut przez półmaratończykami. Ale zanim wystartujesz pomyśl, żeby zabrać rodzinę i znajomych i przyjedźcie wcześniej. Będą czekały dziesiątki atrakcji na EXPO LWA, a Ty spokojnie odbierzesz bogaty PAKIET startowy.

Na trasie poczujesz ATMOSFERĘ wielkich zawodów, a tłum kibiców poniesie Cię do mety, gdzie czekać będą na Ciebie wspaniałe MEDALE i pakiety REGENERACYJNE Lidla. Za metą przygotowaliśmy specjalną STREFĘ zawodnika, a jak już złapiesz oddech będziesz mógł skorzystać z MASAŻY i zjeść pyszną PASTĘ.

Nie uciekaj do domu, bo zaplanowaliśmy dla Ciebie kolejne wydarzenia: NAGRODY dla kibiców i zawodników od naszych Partnerów oraz wspomniane wcześniej EXPO Lwa Zlot Food Trucków.

Do zobaczenia w Tarnowie Podgórnym!

Bieg Lwa Triathlon Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni