Triathlon Lwa Bieg Lwa 20.05.2023

Partnerzy medyczni

PROFILAKTYKA ZDROWOTNA

PROFILAKTYKA ZDROWOTNA

Partner projektu - Kimball Electronics

Rehasport

Rehasport

Rehasport Clinic to ośrodek specjalizujący się w ortopedii i rehabilitacji. Ponad 15 lat doświadczenie pozwoliło wypracować nam unikalny standard opieki nad sportowcami oraz osobami nie będącymi herosami stadionów. Jako jeden z niewielu ośrodków na świecie uzyskaliśmy akredytację FIFA Medical Centre of Excellence oraz Australian Institute of Sport. Zaufaniem obdarzyły nas tysiące pacjentów. Jesteśmy partnerem medycznym Polskiego Związku Tenisowego, Polskiego Związku Żeglarskiego oraz Związku Piłki Ręcznej w Polsce.

Zespół doświadczonych lekarzy ortopedów, którzy w trakcie wizyty przeprowadzają szczegółowy wywiad, wykonają niezbędne testy kliniczne oraz zlecą ewentualne badania obrazowe. Posiadając wszystkie informacje lekarz stawia diagnozę oraz przedstawia plan leczenia, który szybko i bezpiecznie pozwala wrócić do zdrowia.

Światowy poziom. Bliski kontakt. Pełna opieka.

Podologia HELP

Podologia HELP

Podologia Help pomaga wszystkim, którzy mają problemy ze stopami: dzieciom, młodzieży, chorym na cukrzycę, sportowcom częściej niż inni narażonym na kontuzje, kobietom spędzającym długie godziny na wysokich obcasach, osobom starszym, którym dolegliwości często utrudniają poruszanie się.

Pasja rozwoju

Pasja rozwoju

Pasja Rozwoju to projekt Natalii Przybylskiej. Natalia jest trenerką umiejętności psycho – społecznych. Wspiera osoby w procesie zmian życiowych oraz będące w kryzysie. Jest również terapeutką ręki oraz terapeutką metodą kinezjologii edukacyjnej, dzięki której wie w jaki sposób pobudzić ludzki mózg do efektywnego funkcjonowania. Swoją wiedzą dzieli się ze studentami, nauczycielami, całymi zespołami w firmach oraz ich szefami.

Badeya Implantologia i stomatologia cyfrowa

Badeya Implantologia i stomatologia cyfrowa

Przychodnia Badeya specjalizuje się w najnowocześniejszych metodach stomatologicznych. Stosuje w pracy wysokiej klasy wyposażenie pozwalające na znaczne podwyższenie precyzji i jakości leczenia oraz zmniejszenie niedogodności związanych z zabiegami.

Bo.Medica

Bo.Medica

Zespół gabinetów lekarskich BO.MEDICA świadczy kompleksowe usługi medyczne, głównie w zakresie szeroko rozumianych schorzeń układu krążenia. Poza leczeniem dużą wagę przywiązujemy do profilaktyki chorób sercowo-naczyniowych w myśl zasady: lepiej zapobiegać niż leczyć.

W naszym zespole znajdują się lekarze specjaliści z większości dziedzin bezpośrednio, jak i pośrednio zajmujących się tym problemem. Oprócz kardiologów, kardiochirurgów, neurologów, neurochirurgów, hipertensjologów, chirurgów naczyniowych udzielamy porad również z zakresu endokrynologii, diabetologii, pulmonologii, torakochirurgii, ortopedii, dermatologii, onkologii, reumatologii, psychologii i psychiatrii. Nasi lekarze na co dzień pracują w szpitalach klinicznych oraz miejskich zlokalizowanych na terenie miasta Poznania.

Bieg Lwa Triathlon Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni