Triathlon Lwa Bieg Lwa 20.05.2023

Partnerzy medyczni

PROFILAKTYKA ZDROWOTNA

PROFILAKTYKA ZDROWOTNA

Partner projektu - Kimball Electronics

Rehasport

Rehasport

Rehasport Clinic to ośrodek specjalizujący się w ortopedii i rehabilitacji. Ponad 15 lat doświadczenie pozwoliło wypracować nam unikalny standard opieki nad sportowcami oraz osobami nie będącymi herosami stadionów. Jako jeden z niewielu ośrodków na świecie uzyskaliśmy akredytację FIFA Medical Centre of Excellence oraz Australian Institute of Sport. Zaufaniem obdarzyły nas tysiące pacjentów. Jesteśmy partnerem medycznym Polskiego Związku Tenisowego, Polskiego Związku Żeglarskiego oraz Związku Piłki Ręcznej w Polsce.

Zespół doświadczonych lekarzy ortopedów, którzy w trakcie wizyty przeprowadzają szczegółowy wywiad, wykonają niezbędne testy kliniczne oraz zlecą ewentualne badania obrazowe. Posiadając wszystkie informacje lekarz stawia diagnozę oraz przedstawia plan leczenia, który szybko i bezpiecznie pozwala wrócić do zdrowia.

Światowy poziom. Bliski kontakt. Pełna opieka.

Podologia HELP

Podologia HELP

Podologia Help pomaga wszystkim, którzy mają problemy ze stopami: dzieciom, młodzieży, chorym na cukrzycę, sportowcom częściej niż inni narażonym na kontuzje, kobietom spędzającym długie godziny na wysokich obcasach, osobom starszym, którym dolegliwości często utrudniają poruszanie się.

Centrum Terapii Manualnej

Centrum Terapii Manualnej

Pomagamy osobom z dolegliwościami kręgosłupa, głowy, kończyn oraz wieloma innymi objawami czynnościowymi. Od ponad 40 lat posługujemy się unikatową, polską metodą Terapii Manualnej Rakowskiego. W naszym ośrodku mieszczącym się w Sierosławiu można skorzystać z indywidualnych wizyt, warsztatów, zajęć grupowych a także turnusów leczniczych. Nieprzerwanie wzbogacamy naszą ofertę o nowe propozycje.

Otaczamy opieką i wsparciem terapeutycznym sportowców, zmagających się ze skutkami przeciążeń, stanami pourazowymi i pooperacyjnymi.

Osobom z wadami stóp i zaburzeniami chodu oprócz terapii oferujemy dodatkowo dobór specjalistycznych wkładek i innego zaopatrzenia.

Prowadzimy cotygodniowe zajęcia „Sztuka Sprawności”, oparte o elementy hatha-jogi, metody Pilates oraz najnowszych technik Terapii Manualnej Rakowskiego.

Mieszkańcy Gminy Tarnowo Podgórne, za okazaniem Karty Mieszkańca mogą skorzystać z 10% zniżki na zajęcia grupowe oraz usługi medyczne, świadczone w naszym Centrum.

Od wielu lat angażujemy się w akcje społeczne, promując zdrowie, harmonię i radość życia. Jesteśmy autorem i realizatorem Programu profilaktyki i wczesnego wykrywania i korekcji wad postawy. Każdego roku wiosną i jesienią zapraszamy rodziców z dziećmi na bezpłatne badanie postawy oraz diagnostykę stóp.

Ponad to, można u nas skorzystać również z wysokiej jakości:

  • fizjoterapii uroginekologicznej
  • fizjoterapii dna miednicy
  • fizjoterapii stomatologicznej
  • fizjoterapii noworodka i kobiet ciężarnych
  • Szkoły Rodzenia
  • terapii skolioz i wad postawy
  • diagnostyki wzorca chodu i biegu DigitSole PRO
  • masaży
  • Terapii Edukacyjnej – wyjątkowych warsztatów dedykowanych pracy ze stresem
  • wielu innych usług terapeutycznych 

Bo.Medica

Bo.Medica

Zespół gabinetów lekarskich BO.MEDICA świadczy kompleksowe usługi medyczne, głównie w zakresie szeroko rozumianych schorzeń układu krążenia. Poza leczeniem dużą wagę przywiązujemy do profilaktyki chorób sercowo-naczyniowych w myśl zasady: lepiej zapobiegać niż leczyć.

W naszym zespole znajdują się lekarze specjaliści z większości dziedzin bezpośrednio, jak i pośrednio zajmujących się tym problemem. Oprócz kardiologów, kardiochirurgów, neurologów, neurochirurgów, hipertensjologów, chirurgów naczyniowych udzielamy porad również z zakresu endokrynologii, diabetologii, pulmonologii, torakochirurgii, ortopedii, dermatologii, onkologii, reumatologii, psychologii i psychiatrii. Nasi lekarze na co dzień pracują w szpitalach klinicznych oraz miejskich zlokalizowanych na terenie miasta Poznania.

Bieg Lwa Triathlon Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni