Triathlon Lwa Bieg Lwa 20.05.2023

Partnerzy główni

Lidl

Lidl

Obecność firmy Lidl podczas Biegu Lwa to już prawdziwa tradycja. Jesteśmy razem od samego początku, z roku na rok zwiększając swój udział w wydarzeniu. W nadchodzącej edycji również nas nie zabraknie!


Każdego roku przygotowujemy dla biegaczy pakiety regeneracyjne – dodajemy sportowcom energii naszymi owocami, słodkościami jak również dbamy o odpowiednie nawodnienie organizmu dostarczając wodę Saguaro. Podczas najbliższego biegu nie zabraknie również strefy rodzinnej Lidla, do której już dzisiaj zapraszamy wszystkich uczestników. Będziemy także widoczni na starcie, podczas samego biegu oraz na mecie. Jak co roku w wydarzeniu wezmą udział nasi pracownicy, którzy przyjadą na bieg z różnych stron Polski.


Cieszymy się ze wspólnego zaangażowania firmy i naszych pracowników wraz z rodzinami. Życzymy wszystkim powodzenia i mocno trzymamy kciuki nie tylko za sukcesy sportowe ale też dobrą zabawę w gronie bliskich i współpracowników.

Kimball

Kimball

Kimball Electronics Poland produkuje wysokiej jakości wyroby elektroniczne na zlecenie klientów z branży motoryzacyjnej i przemysłowej oraz wyroby i urządzenia medyczne. Kimball Electronics Poland jest liderem wśród firm z sektora EMS (Electronics Manufacturing Services) w Polsce, laureatem Diamentów 2013 miesięcznika Forbes. Znajduje się w gronie Gazel Biznesu, w czołówce rankingu 100 największych firm Wielkopolski i w pierwszej 500-ce największych firm w Polsce. Kimball Electronics Poland jest jedną z dwóch fabryk grupy Kimball w Europie. Zatrudnia blisko 800 pracowników.

Kia Delik

Kia Delik

Firma KIA DELIK działa od roku 2010, z momentem otwarcia autoryzowanego salonu i serwisu samochodów marki KIA. Będąc najmłodszym dealerem KIA w okolicy Poznania, corocznie notujemy znaczący zrost liczby sprzedanych samochodów, a równocześnie poszerza się grono naszych zadowolonych Klientów.

Firma AUTO-DELIK działa z sukcesami na wielkopolskim rynku od 1993 roku. Od początku swojej działalności świadczymy usługi napraw blacharsko-lakierniczych samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek.

Mieścimy się w nowoczesnych obiektach w Przeźmierowie koło Poznania, w sąsiedztwie drogi nr 92. Dla naszych klientów przygotowane są nowoczesne biura obsługi wraz z poczekalniami. Nasze zaplecze stanowi profesjonalny kompleks handlowo-usługowy z magazynem oryginalnych części zamiennych. Chętnie służymy pomocą w zakresie oferowanych usług motoryzacyjnych, a także finansowania, ubezpieczenia i likwidacji szkód komunikacyjnych. Zapewniamy profesjonalną obsługę klientów indywidualnych i flotowych.

Magna

Magna

Magna jest jednym z największych światowych dostawców branży motoryzacyjnej. Zatrudniamy ponad 150 000 pracowników w 29 krajach. Współpracujemy z ponad 50 wiodącymi producentami samochodów, by przesuwać granice technologii, wspierając innowacyjne myślenie światowej klasy procesami produkcyjnymi i inżynieryjnymi. Magna stoi za 66% nowych pojazdów wprowadzanych na rynek na całym świecie.

Nasza fabryka foteli samochodowych w Sadach istnieje na rynku już od 15 lat i zatrudnia obecnie 270 pracowników. W codziennej pracy kierujemy się zasadami Karty Pracownika, dbamy o miłą atmosferę w pracy i wspieramy rozwój i ambicje naszych pracowników.

Grupa Cichy-Zasada

Grupa Cichy-Zasada

Grupa Cichy-Zasada jako największa grupa dealerska w Polsce w 2023 roku ma zaszczyt być częścią Biegu Lwa w Tarnowie Podgórnym. W naszym portfelu znajdują się renomowane marki motoryzacyjne, takie jak Volkswagen Samochody Osobowe, Škoda, Audi, Seat, Cupra i Volkswagen Samochody Dostawcze, z którymi współpracujemy już od 30 lat. Jako zapaleni biegacze jesteśmy podekscytowani, że możemy wspierać wszystkich zawodników na ich dystansach. Przez cały dzień będziemy na Was czekać w naszej strefie chillu, upewniając się, że wszyscy uczestnicy mają dość energii, aby ukończyć swój bieg.

 Nasza firma to ponad 1400 osób, którym przyświeca zjednoczona misja sukcesu, dlatego nie możemy się doczekać, aby zobaczyć w Tarnowie Podgórnym wszystkich niesamowitych biegaczy walczących o zwycięstwo!

Bieg Lwa Triathlon Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni