Triathlon Lwa 8.06.2019 Bieg Lwa 18-19.05.2019

Półmaraton

Informacje

Pewnie myślisz już o Biegu Lwa 2019? My również!

Żebyś mógł dobrze przygotować się do startu na dystansie półmaratonu postaramy się w kilku słowach podpowiedzieć, co Cię czeka w sobotę, 18 maja.

Przyjedź wcześniej, bo jak zwykle przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji na EXPO LWA. Spokojnie odbierzesz PAKIET startowy, który będzie jak zwykle bardzo bogaty bo chcemy żebyś o nas pamiętał. Wystartujesz o 20:00, a na trasie z pewnością wesprą Cię najlepsi kibice, o czym wiadomo w całej Polsce. Przygotowaliśmy też bogate punkty ODŻYWCZE. Ostatnie metry na stadionie będą apogeum Twojego startu. Przygotowaliśmy coś, co spowoduje, że Biegu Lwa nie zapomnisz przez lata – SPECJALNA NIESPODZIANKA MUZYCZNA! A dodatkowo FINISZOWE sto metrów będzie premiowane - warto dać z siebie wszystko! Na mecie otrzymasz piękny MEDAL i pakiet REGENERACYJNY. Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną strefę zawodnika ze wszystkim co potrzeba bohaterowi półmaratonu w pierwszych minutach po pokonaniu mety. 

Potem już tylko zabawa, dekoracja i dziesiątki NAGRÓD dla biegaczy i kibiców od naszych Partnerów. Zostań z nami do końca, bo warto.

Przyjedź do Tarnowa z całą rodziną, przyjaciółmi, sąsiadami. Gwarantujemy, że każdy z nich wyjedzie zadowolony! 

Bieg Lwa Triathlon Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni