Natomiast w sekcji Body (też najlepiej jak najwyżej)
Triathlon Lwa Bieg Lwa 18.05.2024

Partnerzy medialni

TVP Poznań

TVP Poznań

TVP Poznań - TVP3 Poznań jest jednym z najaktywniejszych oddziałów Telewizji Polskiej S.A. Od lat niezmiennie należy do czołówki oddziałów regionalnych przekazujących na antenę ogólnopolską największą liczbę codziennych relacji z wydarzeń w regionie. Telewizja Poznań produkuje programy dla wszystkich anten ogólnopolskiej telewizji publicznej, specjalizując się w reportażach i filmach dokumentalnych, a także w audycjach muzycznych, rozrywkowych, teatralnych i historycznych.

Silne związki TVP3 Poznań z regionem od 58 lat przejawiają się w codziennym informowaniu Wielkopolan o tym, co dzieje się w ich miejscu zamieszkania. Efekty codziennej pracy reporterów TVP3 Poznań widzowie oglądają w regionalnych wydaniach "Teleskopu".

maratonypolskie.pl

maratonypolskie.pl

Portal MaratonyPolskie.PL powstał w 1999 roku i jest najstarszą, nieprzerwanie funkcjonującą polską stroną internetową poświęconą tematyce biegów. Dostarcza informacji o imprezach, wydarzeniach, produktach i akcjach społecznych ze świata biegowego. MaratonyPolskie.PL to także patron medialny blisko 150 największych imprez biegowych w Polsce.

Nasz Głos Poznański

Nasz Głos Poznański

Nasz Głos Poznański - to największy nieodpłatny dwutygodnik miasta Poznania i 19 okolicznych gmin (Buk, Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Puszczykowo, Pobiedziska, Rokietnica, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz i Tarnowo Podgórne - powiat poznański, a także gminę Duszniki - powiat szamotulski i Opalenica - pow. nowotomyski). Ukazuje się od 12 kwietnia 2011r. Nakład to 20 tys. egz.).

W 2013 roku Redakcja Naszego Głosu Poznańskiego została doceniona w Konkursie Wielkopolskiego Oddziału Stowarzyszenia Dziennikarzy RP i otrzymała tytuł "Redakcja Roku". Również w 2013 roku Nasz Głos Poznański otrzymał certyfikat Konsumenckiego Konkursu Jakości Usług "Najlepsze w Polsce" – The Best in Poland za przekazywanie interesujących inicjatyw i pozytywnych działa.  Redaktor naczelny Głosu - Sławomir Lechna otrzymał Nagrodę Dziennikarską "Celne Pióro" 2014. 

Sąsiadka-Czytaj

Sąsiadka-Czytaj

Sąsiadka-Czytaj - bezpłatna gazeta gminna sasiadka~czytaj jest na rynku od ponad 20 lat. Swoim zasięgiem obejmuje teren całej Gminy Tarnowo Podgórne. Pismo ukazuje się w nakładzie 7800 sztuk. Jest kolportowane bezpośrednio do mieszkańców oraz większych sklepów w każdej miejscowości.

Merytorycznie gazeta jest prowadzona przez Urząd Gminy Tarnowo Podgórne, dzięki czemu zawiera najbardziej aktualne informacje z terenu naszej Gminy.

Telewizja WTK

Telewizja WTK

Telewizja WTK powstała 21 listopada 1996 roku, a od 2003 r. zmieniła charakter na lokalną telewizję informacyjną, która w paśmie wieczornym nadaje na żywo informacje z Wielkopolski. Flagowymi serwisami stacji są: Puls Dnia, Wieczór WTK oraz Otwarta Antena. WTK zostało wielokrotnie nagrodzone Kryształowym Ekranem za serwisy informacyjne oraz reportaże.

Eska

Eska

Radio Eska Poznań to regionalna stacja radiowa działająca w Poznaniu, w Polsce. Jest częścią sieci Radio Eska, która obejmuje wiele miast w Polsce. Radio Eska Poznań emituje muzykę pop, dance i najnowsze hity, adresując się głównie do młodej publiczności. Oprócz muzyki, stacja oferuje także programy rozrywkowe, informacyjne i publicystyczne, które dostosowane są do lokalnych potrzeb i zainteresowań słuchaczy z Poznania i okolic. Można się spodziewać także konkursów, relacji z wydarzeń kulturalnych oraz codziennych newsów. Radio Eska Poznań jest jednym z popularnych wyborów dla osób chcących być na bieżąco z najnowszymi trendami muzycznymi oraz lokalnymi wydarzeniami w regionie.

Bieg Lwa Triathlon Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni