Triathlon Lwa 8.06.2019 Bieg Lwa 18-19.05.2019

Partnerzy medialni

TVP Poznań

TVP Poznań

TVP Poznań - TVP3 Poznań jest jednym z najaktywniejszych oddziałów Telewizji Polskiej S.A. Od lat niezmiennie należy do czołówki oddziałów regionalnych przekazujących na antenę ogólnopolską największą liczbę codziennych relacji z wydarzeń w regionie. Telewizja Poznań produkuje programy dla wszystkich anten ogólnopolskiej telewizji publicznej, specjalizując się w reportażach i filmach dokumentalnych, a także w audycjach muzycznych, rozrywkowych, teatralnych i historycznych.

Silne związki TVP3 Poznań z regionem od 58 lat przejawiają się w codziennym informowaniu Wielkopolan o tym, co dzieje się w ich miejscu zamieszkania. Efekty codziennej pracy reporterów TVP3 Poznań widzowie oglądają w regionalnych wydaniach "Teleskopu".

maratonypolskie.pl

maratonypolskie.pl

Portal MaratonyPolskie.PL powstał w 1999 roku i jest najstarszą, nieprzerwanie funkcjonującą polską stroną internetową poświęconą tematyce biegów. Dostarcza informacji o imprezach, wydarzeniach, produktach i akcjach społecznych ze świata biegowego. MaratonyPolskie.PL to także patron medialny blisko 150 największych imprez biegowych w Polsce.

Nasz Głos Poznański

Nasz Głos Poznański

Nasz Głos Poznański - to największy nieodpłatny dwutygodnik miasta Poznania i 19 okolicznych gmin (Buk, Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Puszczykowo, Pobiedziska, Rokietnica, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz i Tarnowo Podgórne - powiat poznański, a także gminę Duszniki - powiat szamotulski i Opalenica - pow. nowotomyski). Ukazuje się od 12 kwietnia 2011r. Nakład to 20 tys. egz.).

W 2013 roku Redakcja Naszego Głosu Poznańskiego została doceniona w Konkursie Wielkopolskiego Oddziału Stowarzyszenia Dziennikarzy RP i otrzymała tytuł "Redakcja Roku". Również w 2013 roku Nasz Głos Poznański otrzymał certyfikat Konsumenckiego Konkursu Jakości Usług "Najlepsze w Polsce" – The Best in Poland za przekazywanie interesujących inicjatyw i pozytywnych działa.  Redaktor naczelny Głosu - Sławomir Lechna otrzymał Nagrodę Dziennikarską "Celne Pióro" 2014. 

Sąsiadka-Czytaj

Sąsiadka-Czytaj

Sąsiadka-Czytaj - bezpłatna gazeta gminna sasiadka~czytaj jest na rynku od ponad 20 lat. Swoim zasięgiem obejmuje teren całej Gminy Tarnowo Podgórne. Pismo ukazuje się w nakładzie 7800 sztuk. Jest kolportowane bezpośrednio do mieszkańców oraz większych sklepów w każdej miejscowości.

Merytorycznie gazeta jest prowadzona przez Urząd Gminy Tarnowo Podgórne, dzięki czemu zawiera najbardziej aktualne informacje z terenu naszej Gminy.

Miejsce Biznesu

Miejsce Biznesu

W gminie Tarnowo Podgórne funkcjonuje około 5000 podmiotów gospodarczych. To 5000 historii do opowiedzenia o początkach, problemach i sukcesach. Tym bogactwem wiedzy i doświadczeń można i trzeba się dzielić. Aby słusznie chwalić sukcesy, wskazywać dobre praktyki, pokazywać mechanizmy i strategie doprowadzające do określonych efektów. Przy tak wielkiej liczbie przedsiębiorców nie jest łatwo doprowadzić do sytuacji, by wszyscy mogli poznawać się osobiście, dowiadywać się o kolejnych etapach rozwoju firm, śledzić kariery.

Dlatego to zadanie wypełnia magazyn dla przedsiębiorców „Miejsce biznesu. Tarnowo Podgórne”. To dowód uznania dla dużej roli przedsiębiorców w rozwoju gminy, docenienie różnorodności – harmonijnie współegzystują tutaj firmy polskie i zagraniczne, podmioty mniejsze i większe.

Radio Poznań

Radio Poznań

Radio Poznań to jedna z 17 rozgłośni regionalnych Polskiego Radia. Poznańska rozgłośnia powstała jako trzecia w Polsce i pierwsza w Wielkopolsce w 1927 roku. To na antenie poznańskiego radia wyemitowano pierwszą w Polsce radiową reklamę 
i transmisję nabożeństwa. Na antenie „Poznańskiego Radja" odbyła się także pierwsza w Polsce transmisja meczu piłkarskiego (Warta Poznań 5: 2 Philips Eindhoven). 

Aktualnie Radio Poznań jako samodzielna spółka skarbu państwa realizuje misję radia publicznego, nadając  na pięciu częstotliwościach i dociera do wszystkich mieszkańców Wielkopolski (Poznań,   Leszno - 100,9 MHz, Kalisz - 91,1 MHz, Konin - 91,9 MHz, Nowy Tomyśl - 102,4 MHz, Piła - 103,6 MHz). Siedziba Radia Poznań mieści się przy ul. Berwińskiego 5.

Całodobowy program każdego dnia przygotowuje kilkudziesięciu dziennikarzy 
i współpracowników. Wyposażeni w mikrofony, nowoczesne urządzenia i wozy transmisyjne  - a przede wszystkim  w otwarte na świat głowy - dbają, by słuchacze 
usłyszeli najnowsze informacje z Poznania i regionu, wiadomości sportowe, pogodowe i z wielkopolskich dróg, ciekawe reportaże i audycje muzyczne. 

Bieg Lwa Triathlon Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni