Triathlon Lwa Bieg Lwa 20.05.2023

Informacje

O nas

Piotr Modzelewski (Modzel)

Razem z Moniką i Piotrem tworzymy Bieg Lwa i Triathlon Lwa od początku. Odkąd pamiętam zawsze coś organizowałem zdobywając doświadczenie, czego kulminacją jest Bieg Lwa.

 Założenie, że to co robię musi być inne niż wszystko, jednocześnie perfekcyjne w każdym calu, udało mi się zrealizować dzięki zgromadzeniu wokół tej idei kilku wspaniałych i co ważne, zaufanych osób. Teraz to już nie tylko bieg, ale cały dzień atrakcji dosłownie dla każdego. A największym szczęściem jest to, że udało nam się przyciągnąć gminną społeczność dając radość tysiącom osób, które żyją tym wydarzeniem i są z niego dumne.

 Poza Biegiem Lwa organizujemy Triathlon Lwa, Galę Lwa, Bieg dla Orkiestry, a przed nami kolejne wyzwanie - Mierzęcin Trail. Organizowanie i sport to moje pasje, bo na co dzień pracuję w dużej firmie z branży chemicznej.

 O czym marzę? Żeby podczas Biegu Lwa padł rekord Polski, żeby w Tarnowie przeprowadzić imprezę biegową rangi mistrzowskiej. Marzenia trzeba realizować więc...

Moje sukcesy? Myślę, że kiedyś byłem niezłym piłkarzem, choć halowym i w wymiarze amatorskim. Trochę tych nagród uzbierałem. Poza tym ukończyłem na razie 22 maratony i zamierzam przebiec kolejne. Wynikami się nie będę chwalił bo nie ma czym, szczególnie przy Szmajchelu. Jak on wsiada wypoczęty do auta po biegu, ja właśnie mijam 35 kilometr.

 

Piotr Książkiewicz (Szmajchel)

Rocznie organizuję ponad 70 imprez biegowych - a Bieg Lwa jest jedynym biegiem ulicznym w tym gronie. Cieszę się, że mogę przy nim pracować ponieważ zdecydowana większość moich dotychczasowych startów w zawodach to właśnie zawody na ulicy. Dzięki temu mogę wykorzystywać rozwiązania zaobserwowane podczas startów zarówno w Polsce, jak i za granicą i zobaczyć jak sprawdzą się w Tarnowie Podgórnym. W przygotowaniach do zawodów odpowiadam głównie za sprawy czysto sportowe, ale staram się kontrolować także wszystkie działania które mają wpływ na wizerunek imprezy.

Plany/marzenia biegowe: Jestem w tym temacie w dużym rozkroku pomiędzy: rekordami życiowymi w biegach ulicznych, a rozwijaniem się i zdobywaniem doświadczenia podczas biegów górskich.

Moje rekordy życiowe: 02:34:45 w maratonie, 01:13:09 w półmaratonie i 32:58 w biegu na 10km.

Obserwuj w serwisie Instagram
 

Justyna Pacholska

Justyna ModzelewskaZ Biegiem Lwa jestem związana od pierwszej edycji. Przed trzy lata pomagałam w różnych mniej odpowiedzialnych zadaniach, aktualnie koordynuję część artystyczną oraz organizację rywalizacji sztafet szkolnych.

Studiuję na Politechnice Poznańskiej. Praca przy Biegu Lwa to dla mnie możliwość zdobycia cennego doświadczenia, które – jestem o tym przekonana – zaowocuje w przyszłości.

Na co dzień nie biegam. Moją pasją jest jazda konna. Kiedy zacznę pływać, biegać i jeździć rowerem - pomyślę nad dystansem Iron Man. A tak poważnie to chciałabym, żeby Bieg Lwa był najlepszym i najbardziej prestiżowym biegiem w Polsce.

Na sukcesy przyjdzie czas. Może kiedyś nawet związane z bieganiem...

 

Monika Żuchowska

Z Biegiem Lwa jestem związana od pierwszej edycji, kiedy to w głowie Modzela zrodził się pomysł zorganizowania półmaratonu po, wówczas nieotwartej (dla ruchu kołowego), obwodnicy S-11, który szybko przerodził się w bieg po ulicach Tarnowa Podgórnego. Od początku jestem odpowiedzialna za wolontariat, a także za zabezpieczenie trasy i współpracę z policją, strażą gminną oraz OSP.

Ze sportem jestem związana od zawsze, głównie z siatkówką halową i plażówką. Jako absolwentce AWF-u i inne dyscypliny nie są mi obce.

Moim ogromnym sukcesem jest rozpoczęcie rekreacyjnego biegania kilka miesięcy po pierwszej edycji Biegu Lwa!

 
Bieg Lwa Triathlon Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni