Triathlon Lwa 09.06.2018 Bieg Lwa 03.06.2018

Partnerzy techniczni

Decathlon

Decathlon

Decathlon Swadzim to największy sklep sportowy w Gminie Tarnowo Podgórne. 2700m2 powierzchni handlowej, na której znaleźć można ponad 40 dyscyplin sportowych. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów dopiero zaczynających przygodę ze spotem, jak i tych bardziej zaawansowanych. Każdy produkt w naszym sklepie możesz ubrać, dotknąć, przetestować. Nasi sprzedawcy to zapaleni sportowcy, którzy po pracy biegają, pływają, jeżdżą na rowerze i dzielą się doświadczeniem z klientami. DECATHLON SWADZIM - SPRZEDAJEMY PASJĘ!

Rehasport

Rehasport

Rehasport Clinic to ośrodek specjalizujący się w ortopedii i rehabilitacji. Ponad 15 lat doświadczenie pozwoliło wypracować nam unikalny standard opieki nad sportowcami oraz osobami nie będącymi herosami stadionów. Jako jeden z niewielu ośrodków na świecie uzyskaliśmy akredytację FIFA Medical Centre of Excellence oraz Australian Institute of Sport. Zaufaniem obdarzyły nas tysiące pacjentów. Jesteśmy partnerem medycznym Polskiego Związku Tenisowego, Polskiego Związku Żeglarskiego oraz Związku Piłki Ręcznej w Polsce.

Swoje placówki mamy w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku oraz Koninie. Zespół Rehasport Clinic tworzą specjaliści wielu dziedzin medycyny. Są wśród nich ortopedzi, fizjoterapeuci, trenerzy przygotowania motorycznego, fizjolodzy, dietetycy oraz wielu innych. Dzięki temu jesteśmy wstanie zapewnić pełną opiekę od momentu uraz do powrotu do zdrowia.

Światowy poziom. Bliski kontakt. Pełna opieka.

Bieg Lwa Triathlon Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni