Triathlon Lwa 11-12.06.2022 Bieg Lwa 21.05.2022

EXPO

Informacje

Kilka lat temu postanowiliśmy zrobić coś nieszablonowego, co byłoby połączeniem najbardziej POZYTYWNYCH cech biznesu i aktywności fizycznej. Tak powstał Bieg Lwa. Wydarzenie inne niż wszystkie. Co roku przyciągamy do Tarnowa Podgórnego TYSIĄCE ludzi, nie tylko biegaczy, ale każdego, kto chciałby spędzić weekend zgodnie z hasłem „POZIOM WYŻEJ”. Sport, kibicowanie i aktywne spędzenie czasu to dla nas wartość sama w sobie. Jednym z najważniejszych wydarzeń Biegu Lwa jest EXPO LWA.

Firmy, ceniące sobie społeczną odpowiedzialność biznesu, które chcą się pokazać szerzej, przy okazji promując swoje WARTOŚCI lub po prostu chcą pokazać, co robią na co dzień tworzą STREFY aktywności. Nie ma znaczenia czy są to strefy zdrowia, techniki, przygody, czy inne - ważne żeby były atrakcyjne dla gości wydarzenia, żeby przyciągały pomysłem i pozwalały pozytywnie kojarzyć firmę. 

W roku 2020, po raz kolejny pojawią się na Biegu Lwa food trucki. Odbędzie się zlot podczas którego każdy będzie mógł spróbować smaków kuchni z całego świata, a atmosfera takiego wydarzenia spowodowała, że food trucki podbiły serca Polaków.

Wielkim wydarzeniem będzie LION'S TROPHY, wzorowane na niezwykle popularnych na świecie zawodach drwali. Kto nie oglądał w telewizji Stihl Timbersport Trophy? Do Tarnowa Podgórnego zjadą najlepsi zawodnicy w Polsce.  Na specjalnie przygotowanym pomoście będzie rywalizować kilkunastu siłaczy posługujących się  piłą łańcuchową, sportową siekierą i wielką piłą ręczną. W przerwach każdy będzie mógł spróbować swoich sił, a najlepsi otrzymają upominki. 

Przez ostatnie cztery lata do sportu i biznesu dołączyła SZTUKA. W samym sercu Tarnowa Podgórnego stanęła trzymetrowa stalowo – granitowa rzeźba – ławeczka lwa. Projekt i wykonanie wyszły spod ręki znanego i szanowanego artysty Antoniego Walerycha. Niestety rzeźba lwa była ostatnim dziełem Antoniego Walerycha, który zmarł nagle w 2017 roku. Rok wcześniej Walerych zaprojektował medale Biegu Lwa i Triathlonu Lwa. 

ZLOT FOOD TRUCKÓW

Food trucki podbijają serca i żołądki Polaków choć tradycja jedzenia na ulicy przyszła ze Stanów Zjednoczonych. Moda na takie jedzenie ma wiele uzasadnień. Przede wszystkim „foody” oferują bardzo urozmaicone menu, a każdy z pojazdów proponuje inną kuchnię więc podczas zlotu wybór jest bardzo duży, wręcz nieograniczony. 

Bieg Lwa Triathlon Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni