Natomiast w sekcji Body (też najlepiej jak najwyżej)
Triathlon Lwa Bieg Lwa 18.05.2024

Bieg Lwiątek

Informacje

Cześć Lwiątka!

Jesteśmy pewni, że czekacie już na Wasze święto w Tarnowie Podgórnym. Tym razem zapraszamy Was 18 maja 2024. Dopilnujcie, żeby Wasi rodzice zdążyli Was ZAPISAĆ!

Żeby było  sprawiedliwie podzieliliśmy Was na GRUPY wiekowe i PŁEĆ tak, żeby dziewczyny nie musiały się ścigać z chłopakami, bo co by to było, gdyby lew przegrał z lwicą?

Najmłodsi z Was pobiegną 100 metrów z rodzicem za rękę. Będzie to kategoria D0 – 4-latki i młodsze dzieci. D1 - 5 i 6-latki będą miały nie lada wyzwanie pokonania 400 metrów. Po nich prawdziwe lwy z D2 (7 i 8 -latki), które pobiegną 600 metrów oraz D3 (9 i 10 – latki), które będą miały do pokonania całe dwa okrążenia stadionu (800 metrów). D4 i 1000 metrów to już dystans dla starszych uczniów - 11-i 12-latków. I na koniec kategoria D5 (13-15 lat) - będziecie mieli do pokonania 1500 metrów!

Żeby zachować porządek otrzymacie KOLOROWE numery startowe, które pozwolą odróżnić poszczególne kategorie, a rodzice wejdą na bieżnię tylko na bieg najmłodszych, za okazaniem otrzymanej od nas kolorowej opaski na rękę.

Wcześniej musicie przyjść do biura zawodów po fajne PAKIETY startowe. Pamiętajcie, że podczas zawodów musicie się starać, bo będą Was dopingowały tłumy widzów. Na szczęście najmłodsi z kategorii D0, D1 i D2 nie muszą się ścigać, bo tu liczyć się będzie wyłącznie UDZIAŁ, natomiast w pozostałych kategoriach będzie prawdziwa RYWALIZACJA zakończona dekoracją zwycięzców. Na mecie każdy z Was dostanie niepowtarzalny MEDAL zaprojektowany przez Was drogie Lwiątka oraz prawdziwy PAKIET regeneracyjny.  

Bieg Lwa Triathlon Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni