Triathlon Lwa Bieg Lwa 20.05.2023

Aktualności

Wszystkie informacje w jednym miejscu: Pobierz informator Biegu Lwa 2023

Do Biegu Lwa pozostało niewiele czasu! Fani sportowych zmagań biegowych już 20 maja będą mogli wziąć udział w półmaratonie, biegu na 10 kilometrów, sztafetach, a dla najmłodszych przygotowaliśmy Bieg Lwiątek. Dla osób, które chciałyby czynnie uczestniczyć w wydarzeniu przygotowaliśmy szereg możliwości, nie tylko biegowych.

Centrum wydarzeń będzie skupione przy stadionie GKS Tarnovii. Jesteśmy jednak przekonani, że cała miejscowość będzie żyła Biegiem Lwa. Za sprawą biegaczy pokonujących kolejne kilometry będzie emocjonująco. Za sprawą mieszkańców – najlepszej publiczności w Polsce – będzie głośno, empatycznie i wesoło!

Pobierz nasz informator

Chcesz mieć wszystkie biegowe informacje w jednym miejscu? Pobierz nasz tegoroczny informator.

Stawiamy na sportową świadomość

Obecnie bieganie to już coś więcej niż moda. Kiedyś było tylko przyjemnością, a stało się sposobem na kulturowy obowiązek dbania o swoje ciało, zdrowie i ducha. Razem z Kimball Electronics Poland, Fundacja Bieg Lwa przychodzi biegaczom z pomocą i daje możliwość ponownego zwrócenia się w kierunku własnego zdrowia. Mowa o komplecie badań profilaktycznych, które przed i po biegu dostępne są dla wszystkich zawodników. Więcej o naszej akcji przeczytasz na naszej stronie

Będę atrakcje dla każdego

Bieg Lwa 2023 to między innymi bogate strefy przygotowane przez partnerów sportowej imprezy w Tarnowie Podgórnym. Dziś EXPO Lwa to prawie 50 firm i instytucji zgromadzonych w prawie 40 strefach aktywności. Wielkie, światowe koncerny i małe, rodzinne firmy – wszyscy w jednym miejscu zapraszają do swoich stref, oferując zawsze darmowe atrakcje, które przyciągają dzieci, młodzież i dorosłych swoimi pomysłami. EXPO Lwa to bogata strefa, którą będzie można odwiedzić na stadionie GKS Tarnovia. Każda ze stref jest unikatowa i skierowana do różnych grup wiekowych czy zainteresowań. W tym roku będą strefy przygody, bezpieczeństwa, kulinarne, wypoczynku, dziecięce, rodzinne, techniczne, ogrodnicze itd. Będzie też strefa sportu z pokazami i możliwością uczestnictwa w wielu konkursach i zabawach. Plan EXPO LWA znajdziesz na naszej stronie.

Zagrają Strachy na Lachy

Bieg Lwa to również koncert! W tym roku na scenie zagra kultowa formacja Strachy na Lachy. Koncert jest wydarzeniem dostępnym dla każdego! Wstęp zupełnie bezpłatny. Koncert odbędzie się w dwóch częściach – o godz. 18.40 oraz 21.30.

Samochody i parkingi

Trasa biegu będzie zamknięta dla ruchu kołowego w godzinach 17:00 - 23:00. Szczegółowe informacje znajdują się na żółtych tablicach informacyjnych umieszczonych na trasie Biegu Lwa 2023.

Zastanawiasz się, gdzie będzie można swobodnie zaparkować samochodem poza trasą biegu? Podrzucamy Wam pinezki do mapy google:

Udostępnione zostaną również parkingi przy trasie biegu:

Bieg Lwa Triathlon Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni