Triathlon Lwa Bieg Lwa 20.05.2023

Aktualności

Pobiegniesz w Biegu Lwa? Zbadaj się u naszych partnerów

Bieganie łączy z jednej strony dyscyplinę sportu, z drugiej nie objęte zasadami poczucie wolności i niezależności. Bieganie to coś, co każdy może robić sam: wychodzisz z domu, nic Ciebie nie onieśmiela, nie krępuje, po prostu biegniesz. Starasz się stopniowo bić własne rekordy. Wzajemnie z innymi biegaczami napędzasz się i motywujesz.

Jednak należy się zastanowić, czy w przesuwaniu swoich granic i zdobywaniu kolejnych życiówek, zachowujesz rozsądek? Czy nie zapominasz, od czego to się zaczęło? Czyli od dbania o zdrowie.

Ponownie razem z Kimball Electronics Poland przychodzimy Tobie z pomocą i dajemy możliwość ponownego zwrócenia się w kierunku własnego zdrowia. Może to być też okazja do porównania swoich parametrów sprzed podjęcia aktywności fizycznej. Pamiętaj, że nawet bez żadnych oznak istnieje ryzyko posiadania problemów, stanowiących bezpośrednie zagrożenie życia przy wzmożonym wysiłku.

Bądź świadomym sportowcem!

Dołącz do akcji i już od 21 kwietnia skorzystaj z badań profilaktycznych.

W specjalnej cenie pakietu na hasło Bieg Lwa umów wizytę u naszych partnerów medycznych. Skorzystaj z oferty Centrum Terapii Manualnej, Rehasport, Podologia HELP oraz Bo Medica.

Co dokładnie możesz zbadać?

Jeśli widzisz, że Twój trening nie przynosi zamierzonych efektów, zmagasz się z nawracającymi dolegliwościami, jeśli przebyłeś uraz, kontuzję lub zabieg operacyjny, DigitSole PRO pozwoli ustalić Twój plan rehabilitacji oraz będzie obiektywnie weryfikował jej postępy. Nie tylko skróci czas rekonwalescencji i przyspieszy regenerację, ale też zapobiegnie nieprzewidzianym komplikacjom i zmniejszy ryzyko powikłań oraz pozwoli na dobranie najskuteczniejszego zaopatrzenia wspomagającego terapię. Centrum Terapii Manualnej przekazuje Wam 15% rabatu na manualne badanie narządu ruchu oraz stóp, a także pełną diagnostykę DigiSolePro. Badania można przeprowadzić również u dzieci już od 5 roku życia. Już teraz ustalcie termin swojego badania! Wizytę możecie umawiać telefonicznie: 61 814 79 00. Przy rejestracji koniecznie podajcie hasło BIEG LWA. Twoje nazwisko zweryfikujemy z listą startową.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i zdrowie z Rehasport. Jesteś początkującym lub średniozaawansowanym biegaczem? Chcesz zminimalizować ryzyko kontuzji i urazów? A może potrzebujesz profesjonalisty, który przeprowadzi analizę techniki Twojego biegu? Sprawdź pakiet usprawniający Świadomy Biegacz z Rehasport - teraz możesz skorzystać z niego ze specjalnym 50 zł rabatem na hasło BIEGLWA. Rehasport na co dzień dba o zdrowie najlepszych sportowców, w tym medalistów olimpijskich, a co roku wspiera bieg jako partner medyczny.

Co powiesz na skorzystanie z usług Podologia Help? Nasz partner zachęca do skorzystania z zakupu indywidualnie formowanych wkładek do butów z dynamicznym wsparciem sklepienia stopy. Z wkładkami Footbalance popraw funkcjonowanie swojego łańcucha kinematycznego. Na hasło BIEG LWA otrzymasz rabat o wartości 50 zł. Możesz również skorzystać z 10% rabatu na zabieg podologiczny – koniecznie zarezerwuj wcześniej termin pod numerem telefonu: 780084080. 

Zadbaj o swoje zdrowie z Bo Medica. Wykonując badania serca i ciśnienia składający się z 24-godzinnego badania Holter EKG + Holter ciśnieniowy, na hasło BIEG LWA otrzymasz 100 zł zniżki. W drugim pakiecie możesz skorzystać z 50 zł zniżki na konsultację fizjoterapeutyczną bądź masaż sportowy prowadzony przez wykwalifikowanego fizjoterapeutę. Z Bo Medica wykonasz też badania laboratoryjne – w punkcie pobrać Bo Medica/alab otrzymasz 200 zł zniżki na pakiet wytrzymałość oraz 100 zł zniżki na pakiet po maratonie.

Strefa Zdrowia na EXPO LWA

Podczas samego Biegu Lwa, odwiedź na EXPO naszych partnerów w Strefie Zdrowia, której patronuje Kimball Electronic. Tam właśnie zupełnie za darmo będziesz mógł wykonać dodatkowe badania oraz wziąć udział w zajęciach prozdrowotnych. W razie nieszczęśliwego wypadku uzyskasz też pomoc w szpitalu polowym. 

Wiemy jak istotne jest doglądanie i pielęgnacja własnego zdrowia i samopoczucia. Wiemy też, że z profilaktyką bywa różnie, że nie znajdujemy czasu na badania wśród natłoku innych spraw. Trening biegowy traktujesz jako dbanie o formę, to oczywiste, lecz warto czasem zwrócić się do profesjonalistów o rzetelne sprawdzenie zdrowia. Chcemy ułatwić Tobie to zadanie. Nie zastanawiaj się, naprawdę warto!

Bieg Lwa Triathlon Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni