Natomiast w sekcji Body (też najlepiej jak najwyżej)
Triathlon Lwa Bieg Lwa 18.05.2024

Aktualności

Znamy szczegóły EXPO LWA 2024 - wstęp wolny dla każdego!

Bieg Lwa 2024 to między innymi bogate strefy przygotowane przez partnerów sportowej imprezy w Tarnowie Podgórnym. Tegoroczne EXPO Lwa to ponad 50 firm i instytucji zgromadzonych w ponad 40 strefach aktywności. To wielkie, światowe koncerny i małe, rodzinne firmy. Wszyscy w jednym miejscu zapraszają do swoich stref oferując zawsze darmowe atrakcje, które przyciągają dzieci, młodzież i dorosłych swoimi pomysłami. EXPO Lwa to bogata strefa, którą będzie można odwiedzić na stadionie GKS Tarnovia już 18 maja 2024 r.

Co znajdziemy w przygotowanych strefach?

EXPO LWA to tradycja i miejsce, które odwiedzają tłumy. W tym roku będzie ponad 40 stref! Stref dosłownie dla każdego. I wszystkie oczywiście za darmo dzięki firmom, które je organizują! Poniżej krótka zajawka zaledwie kilku z nich:

Schattdecor zaprasza do strefy „Dekoruj świat z Schattdecor” na warsztaty artystyczne, robienie gigantycznych baniek mydlanych, lody i wiele innych atrakcji.

Wskocz do świata kreatywności i zabawy z naszą strefą Hobby Horse Cup - tu Twoje dziecięce marzenia nabiorą kolorów!

Firma Kaliński – Układy wydechowe zaprasza do swojej strefy, w której czekają liczne gry i zabawy związane z bezpieczeństwem podczas podróży.

Grupa Cichy-Zasada serdecznie zaprasza do swojej strefy, gdzie dowiesz się więcej o tym jak rozpocząć swoją przygodę w świecie motoryzacji, a także poznasz najnowsze modele samochodów elektrycznych. Będziesz mógł również zrobić pamiątkowe zdjęcie z biegu na specjalnej ściance „META”.

Stiga zaprasza do swojej strefy wszystkich, którzy chcą porozmawiać o pielęgnacji ogrodów, odpocząć oraz przekonać się, że można zagrać w golfa dmuchawą do liści i urządzić wyścigi robotów koszących.

Balma i Noti zapraszają do strefy chill out, idealnej do przyjemnego spędzenia czasu i zrelaksowania się pomiędzy biegowymi zmaganiami.

W strefie Ludom Deweloper zapraszamy na wyścigi samochodzików napędzanych siłą mięśni oraz do zabawy kolorową kredą przy malowaniu drewnianych domków. 

PGNiG zaprasza do naukobusu, w którym poznasz tajniki eksperymentów naukowych w bardzo przystępny i widowiskowy sposób.

Wiggle zaprasza do strefy balansu, gdzie będzie można sprawdzić swoją koordynację ruchową testując ich produkty pod okiem trenerów i fizjoterapeuty.

Hettich Polska zaprasza do pełnej uśmiechu strefy dla naszych Milusińskich. Zrobicie sobie pamiątkowe zdjęcie i będziecie mogli sprawdzić czy jesteście najszybsi w Polsce w skręcaniu zawiasów.

Lidl zaprasza do strefy zdrowia i zabawy na owocowo-warzywny poczęstunek oraz warsztaty dla dzieci Puromedica zachęca wszystkich zawodników i kibiców Biegu Lwa do uzupełnienia elektrolitów i witamin, produkowanych bez jakichkolwiek dodatków chemicznych. Zapraszamy na rozmowy o budowaniu zdrowych nawyków, przy szklance wody z dawką magnezu.


Będą też strefy: Dżepetto, Nowa Elektro, Zeelandia, Envitest, Spoko/Imperial Tobacco, ITA, ZST, Grupa Lak, Studio Figura, The Best Camp, Pałac Jaśminowy, Gmina Tarnowo Podgórne, AdRunaline, KIA Delik, Leroy Merlin, Decathlon, Puromedica, Nikwax, GrawerBus, DKMS, Drużyna Szpiku, GP Wielkopolski, Luxtorpeda. 

 

STREFA ZDROWIA

Dzięki 
Kimball Electronics będziesz mógł się zbadać, zdiagnozować czy po prostu dowiedzieć się jak zdrowo żyć! 

Salon Optyk Doliński zaprasza wszystkich na komputerowe badanie wzroku oraz konsultacje w zakresie doboru szkieł i opraw dla dzieci i dorosłych.

Bomedica zaprasza do zapoznania się z zasadami udzielania pierwszej pomocy. Lekarze i ratownicy pokażą, co zrobić, aby uratować życie oraz odpowiedzą na Wasze pytania. Pamiętaj, że każdy z nas może pomóc i może potrzebować pomocy!

W strefie Expo znajdziecie specjalistów Rehasport, którzy zapraszają na bezpłatne konsultacje i porady fizjoterapeutyczne - niezależnie od tego czy jesteś biegaczem czy kibicem, zadbaj o swoje zdrowie!

Oprócz wymienionych będą jeszcze Podologia Help i Centrum Terapii Manualnej. 

 

STREFA SPORTU z OSIR

W niej cały dzień będzie się wiele działo. A plan szczegółowy wygląda tak:

12:00 – 20:00 – tory przeszkód dla dzieci i młodzieży, możliwość skorzystania ze sprzętu sportowego (Termy + OSiR + Decathlon) 
12:00 – 13:00 – UKS Atlas Taekwondo 
13:00 - 14:00 – Osada Ju Jitsu 
12:00 – 16:00 – TKS Kross 
12:00 – 13:00 – AP Lwy 
13:00 – 14:00 – Tarnovia Volleyball 
14:00 – 16:00 – GKS Tarnovia 
14:00 – 14:40 – KS Boxing Przeźmierowo 
14:45 – 15:45 – OSiR Dance Studio 
15:45 – 16:30 - Flow Bilska 
15:00 – 16:00 – Tarnovia Basket 
16:00- 17:00 – Orkan Przeźmierowo 
16:00 – 19:00 – Akademia Reissa 
Malowanie twarzy – Shark

 

ZLOT FOODTRUCKÓW

To część Biegu Lwa od kilku lat niezmiennie przyciągająca tłumy. W tym roku będzie można spróbować kuchni świata w wersji slow food oraz raczyć się piwem jednego z najlepszych browarów kraftowych, naszego lokalnego Browaru za Miastem.

Bieg Lwa Triathlon Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni