Natomiast w sekcji Body (też najlepiej jak najwyżej)
Triathlon Lwa Bieg Lwa 18.05.2024

Aktualności

Trwają zapisy na Bieg Lwa 2024

Półmaraton oraz Pogoń za Lwem na 10 km

Bieg Lwa to dwa dystanse: półmaraton oraz 10-kilometrowa Pogoń za Lwem. Oba są rozrywane na szybkich, atestowanych trasach. Start półmaratonu zaplanowany jest na godzinę 20:00. Bieg na 10 km ruszy o 18:00. Ubiegłoroczni zwycięzcy na dystansie półmaratońskim to Arkadiusz Gardzielewski (czas 1:04:18) oraz Sviatlana Sanko (1:17:23). Na trasie 10 km najszybszymi byli: Dmytro Didovodiuk (32:59) oraz Monika Kapera (36:49).

Dodatkowe konkurencje rozgrywane w ramach Biegu Lwa to: Biegi Lwiątek, Sztafety Pokoleń i Lwów, sztafety 4x400m i Bieg Tarson - dla osób z niepełnosprawnościami.

Będą nowości

Co roku w ramach Biegu Lwa pojawiają się dodatkowe atrakcje - dla biegaczy oraz kibiców. Tym razem organizatorzy przygotują profesjonalny parkur dla Hobby Horse - niezwykle szybko rozwijającej się dyscypliny kierowanej do dzieci i młodzieży.

Na Expo Lwa pojawi się 40 różnorodnych stref tematycznych organizowanych przez firmy z Gminy Tarnowo Podgórne. Z pewnością nie zabraknie stref rodzinnych, adrenaliny, kulinarnych, przygody, animacji dla dzieci. Uzupełnieniem będzie coroczny zlot foodtrucków ze strefą piwną.

Weź udział w imprezie w najnowszym stroju

Zanim przyjedziesz na Bieg Lwa 2024 warto wyposażyć się w najnowsze koszulki i bluzy przygotowane przez naszą załogę i AdRunaLine specjalnie z okacji XI edycji Biegu Lwa. Specjalnie dla Was - zawodników - umożliwiamy zakup koszulek technicznych, koszulek casualowych, bluz technicznych i casualowych podczas rejestracji na naszą imprezę. Zobacz jak się prezentują! Nowością w tym roku są wyjątkowe czapeczki Biegu Lwa, które również możecie nabyć podczas zapisów. 

Do 31 stycznia najniższe progi opłat startowych!

Elektroniczna rejestracja do Biegu Lwa (półmaratonu, Pogoni za Lwem na 10 km oraz Sztafet Lwów) jest już otwarta. Zdecydowanie warto się pospieszyć z zapisami, bo do końca stycznia będzie obowiązywać najniższy, atrakcyjny próg opłat startowych - 89,99 zł w półmaratonie,  64,99 zł - w biegu Pogoń za Lwem na 10 km oraz 199,99 zł - w sześcioosobowych Sztafetach Lwów. Rejestracja do pozostałych konkurencji zostanie uruchomiona w kolejnych miesiącach. Szczegóły dotyczące imprezy znajdują się na stronie www.bieglwa.pl. Ciekawostki i aktualności znajdziecie również na oficjalnym profilu zawodów na Facebooku oraz Instagramie.

Bieg Lwa Triathlon Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni