Natomiast w sekcji Body (też najlepiej jak najwyżej)
Triathlon Lwa Bieg Lwa 18.05.2024

Aktualności

Ruszają zapisy na Bieg Lwa 2023

Już 3 lutego wystartują zapisy na jubileuszową 10. edycję Biegu Lwa w Gminie Tarnowo Podgórne. Przed nami wielkie sportowe święto, w którym warto wziąć udział.

Podstawowe zasady, jakie nam przyświecają: robimy to z pasji, dopracowujemy każdy szczegół, nieustannie szukamy nowych rozwiązań, staramy się tworzyć pozytywną atmosferę wśród biegaczy i społeczeństwa, angażujemy MIESZKAŃCÓW - chcemy dawać im poczucie dumy z faktu, że impreza odbywa się w ich małej społeczności, angażujemy lokalne przedsiębiorstwa w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu, Bieg Lwa jest świętem całych rodzin, chcemy robić wydarzenie inne niż wszystkie - nie inaczej będzie w tym roku!

Kiedy startują zapisy?

Zapisy na tegoroczną odsłonę Biegu Lwa wystartują 3 lutego o godz. 19:00. Zarejestrować będziecie się mogli przez naszą stronę.

UWAGA: Pierwsze 1000 osób, które zapisze się na Bieg Lwa 2023 otrzyma od nas przygotowane specjalnie  na tegoroczną edycję rękawki od AdRunaLine oraz Magna. 

Szczegółowy regulamin sportowej imprezy znajdziesz w zakładce regulamin na naszej stronie internetowej.

Przyjedź na imprezę w najnowszym stroju

Zanim przyjedziesz na Bieg Lwa 2023 warto wyposażyć się w najnowsze koszulki i bluzy przygotowane przez naszą załogę i AdRunaLine specjalnie z okacji 10. jubileuszowej edycji Biegu Lwa. Specjalnie dla Was - zawodników - umożliwimy zakup koszulek technicznych, koszulek casualowych, bluz technicznych i casualowych podczas rejestracji na naszą imprezę. Zobacz jak się prezentują!

Strachy na Lachy przywitają na stadionie

To już pewne! Zespół Strachy na Lachy wystąpi podczas tegorocznej edycji Bieg Lwa. To właśnie przy dźwiękach ich muzyki zawodnicy Pogoni za Lwem oraz Półmaratonu Lwa będą wbiegać na ostatni odcinek trasy - będzie pięknie! Koncert będzie darmowy dla publiczności.

Poznaj skład zespołu:

Krzysztof „Grabaż” Grabowski – śpiew,
Andrzej „Kozak” Kozakiewicz – gitara
Rafał „Kuzyn” Piotrowiak – perkusja
Longin „Lo” Bartkowiak – gitara basowa
Mariusz „Maniek” Nalepa –  gitara, harmonijka ustna i inne instrumenty
Łukasz Sokołowski – klawisze

Patronem koncertu jest firma Envitest.

Bieg Lwa Triathlon Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni