Triathlon Lwa 11-12.06.2022 Bieg Lwa 21.05.2022

Aktualności

Znamy szczegóły EXPO LWA 2022

Bieg Lwa 2022 to między innymi bogate strefy przygotowane przez partnerów sportowej imprezy w Tarnowie Podgórnym. Dziś EXPO Lwa to prawie 50 firm i instytucji zgromadzonych w prawie 40 strefach aktywności. To wielkie, światowe koncerny i małe, rodzinne firmy. Wszyscy w jednym miejscu zapraszają do swoich stref oferując zawsze darmowe atrakcje, które przyciągają dzieci, młodzież i dorosłych swoimi pomysłami. EXPO Lwa to bogata strefa, którą będzie można odwiedzić na stadionie GKS Tarnovia.

Co znajdziemy w poszczególnych strefach?

GMINA TARNOWO PODGÓRNE

Zapraszamy do namiotu pełnego atrakcji dla dzieci i nie tylko – będzie i kącik plastyczny, i możliwość spontanicznych zabaw ruchowych, i miejsce na chwilę wypoczynku. Zachęcamy także do pozostawienia kilku miłych słów na naszej ściance.

ZEELANDIA

Zapraszamy do wyjątkowej strefy CHILL, w której będziecie mogli złapać oddech pomiędzy kolejnymi atrakcjami i startami. Przygotowaliśmy dla Was miejsce relaksu z wygodnymi leżakami, na najmłodszych czeka kącik kreatywny. Skosztujecie pysznych przekąsek (na słodko i słono), a gorące emocje będziecie mogli ochłodzić pysznymi lodami!

STREFA SPORTU

Serdecznie zapraszamy do strefy sportu, przygotowanej przez OSIR oraz Tarnowskie Termy, gdzie będzie można obejrzeć pokazy klubów sportowych działających na terenie gminy Tarnowo Podgórnego, oraz spróbować sił w licznych sportowych atrakcjach. Dla rodziców pragnących odpocząć przygotowaliśmy wygodne leżaki w strefie relaksu.

GRAWERBUS

Po przekroczeniu linii mety grawerbus da Wam możliwość uwiecznić swój wysiłek i spersonalizować medal! 

STUDIO FIGURA

Fundacja Studia Figura zaprasza Lwiątka na dzień pod hasłem ZDROWI I AKTYWNI. Odkrywanie nowych smaków, trening przy energetycznej muzyce, malowanie buziek, balonowe szaleństwo i wiele innych atrakcji będzie na was czekać w specjalnej strefie naszej fundacji. A dla mam Lwiątek, Studio figura Tarnowo Podgórne przygotowało Strefę Piękna i Relaksu.

PASJA ROZWOJU

Strefa PASJA ROZWOJU zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia kształtujące, m.in: kreatywność, asertywność i pracę w zespole, a osoby dorosłe na sesje budujące motywację, umiejętności radzenia sobie ze stresem, jak również konsultacje przedterapeutyczne.

SCHATTDECOR

Zapraszamy do strefy Udekoruj świat z Schattdecor. Na warsztatach plastycznych dzieci wykreują własne bransoletki, breloczki, zaprojektują T-SHIRT, a także wykonają kartkę na Dzień Matki. Na najmłodszych czeka wiele atrakcji, m.in.: malowanie twarzy, plecenie warkoczyków, dekorowanie domków z papieru oraz puszczanie gigantycznych baniek. W namiocie Schattdecor będzie radośnie i kolorowo!

MONDELEZ

Strefa Mondelēz International zaprasza do odkrywania tajemnic Milkowej Zagrody, w której czeka na Was wiele atrakcji! Malowanie twarzy, złote tatuaże, warsztaty plastyczne, konkursy, gry i zabawy ruchowe, strefa wypoczynku, brzmi ciekawie? Odwiedź nas na EXPO Lwa!

LIDL

W Lidlu wiemy, że ekologia i zdrowe odżywianie to ważne aspekty naszego życia i jako firma bierzemy za niego odpowiedzialność, dlatego zapraszamy do ECO strefy Lida, gdzie dostępne atrakcje będą miały na celu zwiększenie wiedzy ekologicznej wśród dzieci i dorosłych. Razem z Lidlem promujemy zdrowe i ekologiczne nawyki!

ITA

Strefa ITA zaprosi lwiątka i lwy na pokaz bolidu elektrycznego eWarta, konstruktorzy opowiedzą o procesie powstawania bolidu, jego osiągach i pracach konstrukcyjnych nad kolejnymi wersjami pojazdów. Między godziną 10:00 a 17:00 zapraszamy Lwiątka na zabawy z animatorem. Przewidzieliśmy szereg atrakcji: bańki mydlane, zabawy konstruktorskie, kącik plastyczny, zaplatanie warkoczyków, malowanie twarzy, zabawy ruchowe.  Dorosłe Lwy będą mogły odpocząć w naszej strefie relaksu.

ZST

Strefa Zespołu Szkół Technicznych Tarnowo Podgórne zaprosi do obejrzenia, czego uczą się specjaliści w różnych zawodach. Przekonamy wszystkich zainteresowanych, że nauka w naszej szkole to również świetna i kreatywna zabawa.

PUROMEDICA

Puromedica zaprasza wszystkich zawodników i kibiców Biegu Lwa do odwiedzenia swojego stoiska. Przygotujemy dla Was, nasze „kropelki mocy” najważniejszych minerałów oraz zaprezentujemy najnowszy produkt – wegańską witaminę D3 w pysznej czekoladzie.

ZAKŁADKA

Strefa Kawiarni Zakładka zaprasza duże Lwy i małe Lwiątka na pyszną, świeżo paloną kawę oraz lemoniadę, konkursy sportowe z nagrodami a także strefę relaksu dla zmęczonych nóg. Będzie głośno, pysznie, aktywnie. A wszystko to w jednym miejscu na naszym stoisku Zakładki dla każdego kto odwiedzi EXPO Lwa. 

MAGNA

Zapraszamy Państwa do strefy bezpiecznej jazdy w strefie Magna, gdzie przybliżymy działalność firmy, zaprezentujemy fotele samochodowe, pokażemy jak prawidłowo wpiąć foteliki oraz zapinać pasy dzieciom, opowiemy o zależności pomiędzy uzyskanym wynikiem, a drogą hamowania pojazdu na różnych nawierzchniach. Na symulatorach do świadomej i bezpiecznej jazdy uczestnicy będą mogli zapoznać się z technikami inteligentnej, płynnej i przewidywalnej jazdy potocznie nazywanej EKO jazdą, która wcale nie musi być nudna.

GOOD FOOD

Przymierz się do strefy Good Food Products, gdzie zagrasz w waflową wersję kultowej gry Twister oraz sprawdzisz swoją celność rzucając w tarczę Darta Giganta. Wygraj specjalne pakiety produktów oraz dowiedz się jak wygląda praca w Good Food.

GRUPA LAK

Gdzie strefa GRUPA LAK startuje, tam też was  rozmasuje i do biegu przygotuje. Lwiątko w tatuażu, to dobra opcja po masażu. Wbijaj na dziarke, wrzuć luz, pyknij na ściance foto. Poczuj sie jak boss i wygraj swój los. Zgarniasz vouchery bez bajery. 

PODOLOGIA HELP

Jeśli doskwierają Ci dolegliwości w obrębie stóp, obserwujesz niepokojące zmiany płytki paznokciowej lub masz pytania dotyczące pielęgnacji swoich stóp zapraszamy do strefy zdrowia - EXPO Bieg Lwa - stoisko Podologia Help. Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji w zakresie: deformacji stóp i palców (koślawość, szpotawość, ostroga piętowa, palce młoteczkowane, krogulcze, paluch sztywny, paluch koślawy), problemów skórnych w obrębie stóp (odciski, modzele, maceracje, grzybica, pękające pięty, nadpotliwość, suchość skóry, brodawki), zmian paznokciowych (wrastających i wkręcających się, zgrubiałych bolesnych, pękających, łuszczycowych, grzybicznych). Odwiedzając strefę Podologia HELP uzyskasz informacje na stanu zdrowia Twoich stóp i paznokci, doradztwo w zakresie zalecanych badań, terapii oraz pielęgnacji stóp. Zapraszamy nie tylko osoby, które zauważyły niepokojące zmiany w obrębie stóp i paznokci, ale i takie które chciałby by uzyskać informacje na temat profilaktyki. Chcesz skorzystać z bezpłatnej porady? Serdecznie zapraszamy już 21 maja Expo Bieg Lwa - Podologia HELP

AMAZON

Za praszamy do pełnej wrażeń i emocji strefy Amazon, gdzie uczestnicy, lwiątka, lwice i lwy, będą mogli wziąć udział w zawodach Amazon Challanage na największych w Polsce torach przeszkód! Czekają cenne nagrody!

NOWA ELEKTRO

Stefa Nowa Elektro zachęca do oszczędzania energii. Dla najmłodszych zabawa z animatorką i nagrody do wygrania. Dla starszych trochę wiedzy – jak oszczędzić na prądzie i nie dać się podwyżką. 

Bieg Lwa Triathlon Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni