Triathlon Lwa 8.06.2019 Bieg Lwa 18-19.05.2019

Aktualności

Dziękujemy Mieszkańcom!

Nie mamy wątpliwości, że Tarnowo Podgórne to wyjątkowe miejsce na biegowej mapie Polski. I nie chodzi nam o wychwalanie naszej pracy, bo tutaj mamy jeszcze sporo do poprawy, ale o bezinteresowne zaangażowanie Mieszkańców! Jesteście niesamowici! Pobiegowe komentarze i pochwały płynące od Uczestników zawodów są tego najlepszym dowodem!

Nic, co przeczytacie poniżej nie jest na wyrost! Drodzy Tarnowianie – DZIĘKUJEMY! Jesteśmy Wam wdzięczni za wyrozumiałość i empatię, za chęć pomocy Biegaczom i Wasze olbrzymie zaangażowanie. Brawo!

To, co zrobili mieszkańcy Tarnowa jest nie do ogarnięcia :) Woda, kurtyny, jeszcze trochę i zapraszali by do domu pod prysznic :) Najlepsza organizacja w Polsce!!!! Dziękuję!!!

Mieszkańcy na medal :) Takich kibiców nie ma żaden bieg!

Dziękuję z super imprezę :-) A przede wszystkim mieszkańcom - za wsparcie do końca - jesteście niesamowici.

Jednym słowem rewelacja! Super organizacja, atrakcje.. Coś słyszałam o słynnym dopingu mieszkańców, ale takiego wsparcia i energii się nie spodziewałam :)) Na pewno wracam za rok!

Dziękuję mieszkańcom Tarnowa! Jesteście GENIALNI! Nie wiem czy przeżyłabym półmaraton bez Waszej wody, polewania z węża, kosmicznego dopingu i słów otuchy. Kocham Was!

Organizacja na medal, cudowni mieszkańcy, dziękujemy za wodę i prysznice pod prawie każdą bramą!

Gdyby nie MIESZKAŃCY - NAJLEPSI, nie dałabym rady. Ogromne brawa! 

Na pewno wrócę i będę wszystkim polecać! życzliwość mieszkańców przerosła moje najśmielsze oczekiwania A lody i żelki na trasie przyjdą do biegowych ulubionych opowieści.

To my dziękujemy organizatorom i mieszkańcom Tarnowa. Super atmosfera, genialny doping i wsparcie na trasie!

Dzięki dla Wszystkich wspaniałych ludzi którzy dopingiem i wodą wspomagali nas na trasieDzięki Wam warunki pogodowe i trasa były możliwe do pokonania.

Bo w Tarnowie biega się najlepiej !!!!!!!

Szczególne ukłony w stronę kibiców i mieszkańców Tarnowa, to dzięki Wam przetrwaliśmy ten żar z nieba. Dziękuję to za mało!

Podziękowania dla wszystkich mieszkańców miasta za doping, wodę i dużo, dużo dodatkowych i przydomowych punktów odświeżania! 

Ogromny szacun dla świetnie przygotowanych mieszkańców! Wielkie dzięki za wsparcie i doping! Spisaliście się na medal! Dziękujemy.

Wspaniale zorganizowana impreza, kibice przecudni I Ci mali i Ci duzi  Dużo punktów nawadniających utrzymało mnie przy życiu  A lody mnie po prostu rozłożyły na łopatki  Wychwalałam Was pod niebiosa Na pewno tu wrócę.

Bieg Lwa 2018 trudno nazwać biegiem , jak dla mnie to WYJĄTKOWE WYDARZENIE BIEGOWE w którym miałem przyjemność uczestniczyć. Gdybym miał pisać o wszystkim co mi się podobało pisałbym do poniedziałku. Napiszę tylko BRAWO, BRAWO dla Organizatorów, wszystkich służb i wolontariuszy, to dzięki waszej pracy ten dzień był wyjątkowy. Osobne PODZIĘKOWANIA należą się mieszkańcom Tarnowo Podgórne, za niezliczoną ilość kurtyn wodnych, za dodatkowe punkty "pojenia" - to dzięki Wam nie słyszałem tak charakterystycznych na wielu biegach dźwięków syren karetek. Jak dla mnie Tarnowo Podgórne to najjaśniejsze miejsce na mapie biegowej.

Wszyscy mają rację podziękowania dla mieszkańców poczuli klimat i o co w tym chodzi dziękujemy za czas nam poświęcony.


Bieg Lwa Triathlon Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni