Triathlon Lwa 8.06.2019 Bieg Lwa 18-19.05.2019

Aktualności

Zmiany w organizacji ruchu oraz informacje o parkingach

W dniu zawodów - w niedzielę, 3 czerwca maja ruch samochodowy w Tarnowie Podgórnym będzie ograniczony. W związku z tym wszystkich, którzy wybierają się na Bieg Lwa, a także Mieszkańców Tarnowa Podgórnego - prosimy o zapoznanie się z kilkoma ważnymi informacjami.

Przede wszystkim weźcie pod uwagę, że na całej trasie Biegu Lwa od godz. 7:00 będzie zakaz parkowania, natomiast w godz. 13-17 będzie zamknięty ruch samochodowy.

Osoby przyjeżdżające do Tarnowa samochodami prosimy o uważne przyjrzenie się mapie, na której zaznaczyliśmy kilka parkingów. Tylko dwa z nich - na ulicy Rokietnickiej (500m od startu) i Kruczej (1km od startu) są wystarczająco duże i będą otwarte bez przerwy. Do parkingu na Rokietnickiej będzie można dojechać od strony Rokietnicy i zachodniej obwodnicy Poznania. Drugi parking, wzdłuż ulicy Kruczej ma bardzo wygodny dojazd z kierunku Poznania - tuż za rondem wjazdowym do Tarnowa Podgórnego skręcamy w lewo i jesteśmy na miejscu.

Pozostałe parkingi, które znajdują się na mapie będą zamknięte w godz. 13-17, zatem zostawiając tam auto (będzie to możliwe do godz. 13) musicie liczyć się, że wyjazd będzie możliwy dopiero po zakończeniu imprezy. Nie ma możliwości zaparkowania przy biurze zawodów.

Uwaga - prosimy o nie parkowanie wzdłuż trasy biegu, poza miejscami wyznaczonymi. Każde auto, które znajdzie się na trasie będzie odholowane. Dotyczy to oczywiście wszystkich - biegaczy, kibiców i mieszkańców Tarnowa Podgórnego, którym już dziś DZIĘKUJEMY za wyrozumiałość i pomoc w organizacji Biegu Lwa. Zapraszamy Was na nasze Expo, gdzie przez cały dzień będzie można skorzystać z wielu atrakcji. Zachęcamy również do wspierania biegaczy na trasie - Wasz doping jest znany w całej Polsce. Liczymy na Was w niedzielę! :) 

Bieg Lwa Triathlon Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni