Triathlon Lwa Bieg Lwa 20.05.2023

Aktualności

Koncert Strachy na Lachy na Biegu Lwa

Bieg Lwa to duże wydarzenie plenerowe, podczas którego licznie zgromadzeni goście i kibice mają do dyspozycji dziesiątki atrakcji.

Mogą skorzystać z 40 stref oferujących różne aktywności i atrakcje dla dzieci i dorosłych, skorzystać ze strefy profilaktyki zdrowotnej, strefy sportu i foodtrucków. Mogą też kibicować zawodnikom oraz dzieciakom podczas różnego rodzaju biegów na stadionie i na ulicach. Słowem cały dzień pełen atrakcji. Co roku kulminacją jest koncert. W tym roku wystąpią Strachy na Lachy. Oczywiście również na ten koncert wstęp jest bezpłatny.

Znając organizatorów nie może być tak jak wszędzie bo Bieg Lwa jest wyjątkowym wydarzeniem na mapie Polski. Duża scena jest usytuowana przed trybunami stadionu, na którym ostatnie metry będą pokonywać zawodnicy kończący Pogoń za Lwem na 10 km i półmaraton. Na dodatek ostatnie metry półmaratonu są dodatkowo premiowane w ramach Setki STIHL. Tak więc finisz biegów jest bardzo widowiskowy nie tylko ze względu na grające na scenie Strachy.

Koncert będzie podzielony na dwie części, pierwsza rozpocznie się o 18:40, druga o 21:30. Zespół zagra największe swoje przeboje i z pewnością pozostanie w pamięci widzów i zawodników kończących bieg. Nie ma drugiego takiego miejsca gdzie widzowie są jednocześnie kibicami i dzielą zabawę z dopingiem. Warto się przekonać bo poprzednie lata pokazały, że taka formuła sprawdza się doskonale.

Do zobaczenia na Biegu Lwa 20 maja na stadionie GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne! Partnerem koncertu jest firma Envitest.

Bieg Lwa Triathlon Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni