Triathlon Lwa 11-12.06.2022 Bieg Lwa 21.05.2022

Aktualności

EXPO LWA: U nas znajdziesz atrakcje dla każdego

Kiedy w 2012 roku dzisiejsi organizatorzy wymarzyli sobie, że zorganizują wydarzenie inne niż wszystkie, wyróżniające się pomysłami, których nie ma nigdzie indziej, jednym z elementów było zebranie firm w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu. Ale na to też potrzebny był pomysł.

Należało przekonać zarządzających małymi i wielkimi przedsiębiorstwami, że warto opuścić mury i pojawić się na Biegu Lwa po to, żeby każdy odwiedzający mógł zobaczyć jakie wartości reprezentuje firma, którą na co dzień widzą z ulicy przejeżdżając do pracy czy do sklepu. Tak właśnie powstało EXPO Lwa.

Dziś EXPO Lwa to prawie 50 firm i instytucji zgromadzonych w prawie 40 strefach aktywności. To wielkie, światowe koncerny i małe, rodzinne firmy. Wszyscy w jednym miejscu zapraszają do swoich stref oferując zawsze darmowe atrakcje, które przyciągają dzieci, młodzież i dorosłych swoimi pomysłami.

Tu można odpocząć w strefach chillout, popatrzeć na pokazy kulinarne, a potem skosztować efektów, zapoznać się z bezpieczną jazdą, elektromobilnością, sprawdzić się w strefach przygody, ocenić swoją kreatywność, pobawić się w strefach lwiątek i rodzinnych.

Warto zaplanować czas na odwiedzenie naszego EXPO! Ważnym elementem tegorocznego EXPO Lwa będzie strefa profilaktyki zdrowotnej pod patronatem Kimball Electronics. Warto dbać o zdrowie, warto być świadomym i warto… długo żyć.

Bieg Lwa Triathlon Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni