Triathlon Lwa 12.06.2021 Bieg Lwa 22.05.2021

Aktualności

Dziewiąta edycja Biegu Lwa dopiero w 2022 roku

Kiedy na początku kwietnia ubiegłego roku pisaliśmy komunikat o przeniesieniu edycji 2020 na kolejny rok, nawet w najczarniejszych scenariuszach nie zakładaliśmy, że przez 12 miesięcy pandemia nie zostanie opanowana. Nauczyliśmy się żyć z obostrzeniami, ale kolejna fala zachorowań po raz kolejny zablokowała możliwość organizacji jakichkolwiek wydarzeń sportowych dla amatorów.

„Za rok zorganizujemy dla Was wydarzenie, które będziecie wspominać przez długie lata” – tak brzmiało przedostatnie zdanie naszego ubiegłorocznego komunikatu. Z ogromnym żalem jesteśmy dzisiaj zmuszeni napisać coś zupełnie innego. Niestety.

Dziewiąta edycja Biegu Lwa  odbędzie się dopiero w 2022 roku.

Tę decyzję podjęliśmy wspólnie z władzami Gminy Tarnowo Podgórne, która jest Gospodarzem Biegu Lwa oraz Partnerami imprezy. Nikt nie jest dzisiaj w stanie przewidzieć, co będzie się działo za 1,5 miesiąca, ale szanse na to, że moglibyśmy zorganizować Bieg Lwa w tradycyjnej formule, z Expo Lwa, które jest stałym elementem wydarzenia i bez którego impreza straciłaby swój charakter, są znikome, żeby nie powiedzieć – żadne.

Co dalej?

1. Ci z Was, którzy chcą zachować opłatę startową – mogą ją przenieść na kolejny rok. W takiej sytuacji – nie musicie nic robić, automatycznie znajdziecie się na liście startowej 2022.

2. Każdy, kto będzie chciał otrzymać zwrot wpisowego – będzie miał taką możliwość. Wystarczy, że do 23 maja 2021 napiszecie do nas wiadomość na kontakt@bieglwa.pl, z następującymi danymi: imię, nazwisko, dystans, numer startowy. Uwaga – jeśli numer konta, z którego wykonywaliście przelew na opłatę startową 2020 jest nieaktualny – koniecznie podajcie nowy numer konta oraz nazwę banku.

Zwroty będą realizowane w następujący sposób:

- do 30 kwietnia dla osób, które wyślą wiadomość do 23 kwietnia 2021;

- do 30 maja dla osób, które wyślą wiadomość do 23 maja 2021.

Rywalizację musimy odłożyć, ale nie ma mowy, żebyśmy zrezygnowali z naszego głównego celu – zachęcania Was do aktywności i czerpania radości z biegania. Dlatego kolejne tygodnie poświęcimy na dopracowanie koncepcji wyzwania, które chcemy Wam zaproponować oraz treningów pod szyldem Biegu Lwa.

Trzymajcie się zdrowo i śledźcie nasze kanały - będziemy działać, na ile to będzie możliwe!

fot. Karolina Krawczyk 

Bieg Lwa Triathlon Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni