Triathlon Lwa 11-12.06.2022 Bieg Lwa 21.05.2022

Aktualności

Odwołanie edycji 2020 – ważne informacje

Tegoroczny Bieg Lwa miał być dziewiątą edycją naszej imprezy, a drugą organizowaną w wersji wieczornej. W związku z epidemią wirusa SARS-CoV-2 nie spotkamy się w tym roku w Tarnowie Podgórnym. Przygotowaliśmy szczegółowe informacje odnośnie do możliwości, jakie macie w związku z odwołaniem imprezy.

  1. Pierwsza opcja to przeniesienie opłaty startowej na przyszły rok – kolejna edycja odbędzie się 22 maja 2021. Jeśli zdecydujecie się na start nie musicie nic robić – po uruchomieniu zapisów automatycznie znajdziecie się na liście startowej.

  2. Zwrot wpisowego to druga możliwość. Jeśli zrezygnujecie ze startu w edycji 2021 zwrócimy Wam 100% opłaty startowej. Na Waszych kontach w naszym systemie zapisów, znajdziecie przycisk ZREZYGNUJ Z UDZIAŁU. Wystarczy zatem zalogować się na konto, wejść w zakładkę ZGŁOSZENIA, odszukać zgłoszenie na tegoroczną (odwołaną) edycję i samodzielnie zrezygnować ze startu. Zwrot opłaty startowej otrzymacie w ciągu 14 dni roboczych. Rezygnacja z zawodów jest możliwa do 23 maja 2020.
    W kwocie zwrotu będzie zawierać się koszt zakupionych gadżetów – poza książkami oraz skarpetkami ROYAL BAY, które wyślemy do Was na nasz koszt. Osoby, które kupiły książki i/lub skarpetki prosimy o wypełnienie FORMULARZA.

  3. Przepisanie pakietu startowego na inną osobę lub zmiana dystansu to trzecia z możliwości. Taka opcja będzie po otwarciu rejestracji do edycji 2021.

    W razie jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o wiadomość na kontakt@bieglwa.pl.
Bieg Lwa Triathlon Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni