Triathlon Lwa 11-12.06.2022 Bieg Lwa 21.05.2022

Aktualności

PAKIETY ZDROWOTNE DLA BIEGACZY

Obecnie bieganie to już coś więcej niż moda. Kiedyś było tylko przyjemnością, a stało się sposobem na kulturowy obowiązek dbania o swoje ciało, zdrowie i ducha.

Bieganie łączy z jednej strony dyscyplinę sportu, z drugiej nieobjęte zasadami poczucie wolności
i niezależności. Bieganie to coś, co każdy może robić sam: wychodzisz z domu, nic Ciebie nie onieśmiela,
nie krępuje, po prostu biegniesz. Starasz się stopniowo bić własne rekordy. Wzajemnie z innymi biegaczami napędzasz się i motywujesz. Jednak należy się zastanowić, czy w przesuwaniu swoich granic
i zdobywaniu kolejnych życiówek, zachowujesz rozsądek? Czy nie zapominasz, od czego to się zaczęło?
Czyli od dbania o zdrowie.

Razem z Kimball Electronics Poland przychodzimy Tobie z pomocą i dajemy możliwość ponownego zwrócenia się w kierunku własnego zdrowia. Może to być też okazja do porównania swoich parametrów sprzed podjęcia aktywności fizycznej. Pamiętaj, że nawet bez żadnych oznak istnieje ryzyko posiadania problemów, stanowiących bezpośrednie zagrożenie życia przy wzmożonym wysiłku.

Bądź świadomym sportowcem!

Dołącz do akcji i od 1 marca do Biegu Lwa i Triathlonu Lwa skorzystaj z badań profilaktycznych.

W specjalnej cenie pakietu na hasło Bieg lub Triathlon Lwa, umów wizytę u naszych partnerów medycznych. Skorzystaj z oferty Bo Medica, Rahasport, Podologia Help, Badeja Dental Clinic i Mój Mount Everest.

Co dokładnie możesz zbadać?

Bo Medica oferuje pakiet kardiologiczny, w którego skład wchodzą badania echa serca, próby wysiłkowej na bieżni, EKG a także holter ciśnieniowy na 24 godz. Aby zarezerwować termin
i skorzystać z promocyjnej ceny za badania, zadzwoń pod numer 607 06 88 88.

W Rehasport specjaliści od układu kostnego i układu ruchu przeprowadzą dla Ciebie kinematyczną analizę biegu, mającą na celu minimalizowanie ryzyka kontuzji i urazów biegowych. Sprawdzą kąt dotyku podłoża w płaszczyźnie czołowej i strzałkowej, ułożenie podudzia, biomechanikę biegu oraz asymetrię nóg. Brzmi ciekawie? Dowiedz się więcej i umów wizytę pod numerem 61 628 11 81.

Podologia Help oferuje konsultację podologiczną i diagnostyczne badanie na platformie Footbalance, czyli badanie wad postawy. Całą kwotę za pakiet Podologia Help przeznaczy na cale charytatywne. Zrób coś dobrego dla siebie i innych! Zarejestruj się - 780 084 080.

W Badeja Dental Clinic możesz zadbać o profilaktykę stomatologiczną i przegląd zębów,
a także wykonać zdjęcie panoramiczne. Na zdjęciach z biegu warto pokazać swój piękny uśmiech,
a zatem… skontaktuj się: 733 600 084.

Wiemy jak ważny jest spokój i zdrowie psychiczne, dlatego jest z nami również Fundacja
Mój Mount Everest. Tu możesz liczyć na tutoring rozwojowy, pomoc w uświadamianiu swojego potencjału oraz określenie potrzeb rozwojowych. Wybierając 661 488 477 daj sobie pomóc w wyznaczaniu i osiąganiu celów, oraz wzmocnij w dążeniu do realizacji marzeń. Czy nie od tego powinno się wszystko zacząć?

Podczas samego Biegu Lwa, odwiedź na Expo naszych partnerów w Strefie Zdrowia, której patronuje Kimball Electronic. Tu będziesz mógł wykonać dodatkowe badania oraz wziąć udział w zajęciach prozdrowotnych.
W razie nieszczęśliwego wypadku uzyskasz też pomoc w szpitalu polowym.

Ale to nie wszystko co przygotowaliśmy dla Ciebie wraz z Kimball! Także po imprezie, czyli już po Biegu Lwa i Triathlonie Lwa, aż do końca września ponownie będziesz mieć okazję by skorzystać z badań profilaktycznych u naszych partnerów medycznych. Voucher wydrukowany będzie na Twoim numerze startowym. Wystarczy, ze umówisz wizytę, a z hasłem Bieg Lwa lub Triathlon Lwa skorzystasz ze specjalnej, promocyjnej ceny.

Wiemy jak istotne jest doglądanie i pielęgnacja własnego zdrowia i samopoczucia. Wiemy też, że z profilaktyką bywa różnie, że nie znajdujemy czasu na badania wśród natłoku innych spraw. Trening biegowy traktujesz jako dbanie o formę, to oczywiste, lecz warto czasem zwrócić się do profesjonalistów o rzetelne sprawdzenie zdrowia. Chcemy ułatwić Tobie to zadanie.
Nie zastanawiaj się, naprawdę warto!

Bieg Lwa Triathlon Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni