Triathlon Lwa 8.06.2019 Bieg Lwa 18-19.05.2019

Aktualności

Nieoceniony doping Mieszkańców!

Często słyszymy, że to właśnie atmosfera i wsparcie kibiców są ważnymi argumentami, by wrócić do Tarnowa Podgórnego i ponownie wystartować w Biegu Lwa. Trudno się z tym nie zgodzić! Podobnie, jak w poprzednich edycjach, tak i w tym roku na trasie można było zauważyć ogromne zaangażowanie Mieszkańców. Były plakaty, transparenty, stoliki z wodą i przede wszystkim całe grupy kibiców dopingujące biegaczy na obu trasach – do późnych godzin wieczornych. Drodzy Tarnowianie - dziękujemy Wam za wszystko! Zasłużyliście na ogromne brawa, a potwierdzić to mogą liczne komentarze, zamieszczone na profilu Biegu Lwa na Facebooku. Przeczytajcie sami!

Najlepsi kibice w Gminie Tarnowo Podgórne! Wielkie dzięki!

Potwierdzam, biegałem kilka lat temu i kibice rewelacja! BRAWO WY!

Oj to prawda, kibice w Tarnowie na medal!

Super atmosfera! Brawko kibice!

No rzeczywiście kibice fenomenalni. Szczególnie pozdrawiam Pana, który rzekł: „Jeszcze półtora kilometra i będzie piwo oraz chwała!”

Kibice super! Mieszkańcy stworzyli świetną atmosferę, jeszcze czegoś takiego nie przeżyłem! Szacun!

Atmosfera niepowtarzalna! Wielkie brawa i jeszcze większe dzięki!!!

Dziękuję w imieniu biegaczy :) Półmaraton u Was na zawsze zostanie w mej pamięci, nie tylko z uwagi na życiówkę, ale super organizację biegu i najlepszych kibiców w Polsce!

I ja Wam Wszystkim dziękuję serdecznie: organizatorzy, kibice, wolontariusze i wszyscy pozostali, których nie wymieniłam jesteście WIELCY i to Wam należą się ogromne BRAWA! NAJLEPSZY bieg zawsze w Tarnowie Podgórnym! :)

Kibice? Najlepsi na świecie! Nigdzie nie spotkałam się z tak życzliwym i serdecznym dopingiem! Dzięki za wodę i zraszacze!

Świetna impreza, super trasa, kibice super! Za rok melduję się obowiązkowo!

Jak zwykle było fantastycznie :) Kibice jak zwykle dopisali i jak zwykle sprostali oczekiwaniom startujących.

Wspaniała organizacja i najlepsi kibice na świecie!!! Na pewno będę za rok!

fot. Tomasz Szwajkowski

Bieg Lwa Triathlon Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni