Triathlon Lwa 8.06.2019 Bieg Lwa 18-19.05.2019

Aktualności

Edycja 2019 przeszła do historii!

Historyczna, bo pierwsza dwudniowa edycja Biegu Lwa przeszła do historii! Naprawdę trudno ująć w słowa emocje, jakie nam towarzyszą, ale spróbujemy nieco podsumować!

Sobotnie zawody długodystansowców, nocny finisz, rekord trasy kobiet. Bardzo nam zależało, żebyście byli zadowoleni ze zmiany godziny startu. Z komentarzy, jakie do nas dotarły wynika, że tak właśnie jest, ale liczymy na więcej Waszych opinii - na pewno weźmiemy je pod uwagę planując kolejną edycję.

Niedziela to huśtawka pogodowa. Deszcz, burza, słońce. Nasze Lwiątka nie wystraszyły się jednak i dzielnie walczyły na bieżni stadionu w Tarnowie Podgórnym! Po biegach dzieci mieliśmy okazję przeżywać prawdziwe sportowe emocje - biegi na 100 i 400 m z udziałem czołowych polskich lekkoatletów! Wisienką na torcie była Supersztafeta, w której mieliśmy przyjemność wystawić drużynę składającą się z ekipy organizacyjnej. Chyba się z nami zgodzicie, że to było ciekawe widowisko? Nie możemy pominąć Sztafety Pokoleń i biegu osób niepełnosprawnych Stowarzyszenia Tarson, które zostały przeprowadzone w trakcie dzisiejszego dnia - sa to stałe, ważne punkty naszej imprezy.

Przez dwa dni działało także nasze EXPO Lwa, a tam dziesiątki atrakcji dla każdego. Sądząc po tłumach, jakie odwiedziły poszczególne strefy - mieliście sporo frajdy z aktywności, jakie przygotowaliśmy. DZIĘKUJEMY Wam - Biegaczom za to, że byliście z nami!

DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy dołożyli cegiełkę do naszej imprezy - są to setki osób, dziesiątki firm i insytucji, których wsparcie i zaangażowanie są nieocenione! DZIĘKUJEMY Wolontariuszom, którzy pracowali z nami przez 4 dni, poświęcając wolny czas na przygotowanie i przeprowadzenie z nami Biegu Lwa. Wielkie DZIĘKI dla naszych Patronów Medialnych i wszystkich mediów, które relacjonowały nasze zawody. DZIĘKUJEMY także fotografom i filmowcom - z niecierpliwością czekamy na efekty Waszej pracy!

fot. Tomasz Szwajkowski

Bieg Lwa Triathlon Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni