Triathlon Lwa 8.06.2019 Bieg Lwa 18-19.05.2019

Aktualności

Bieg dla Orkiestry 2019

Po raz kolejny włączamy się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! Tym razem pobiegniemy w Tarnowie Podgórnym 13 stycznia 2019 – punktualnie o godzinie 12:00. Dołączysz?

Chcesz pomagać? Masz okazję. Wystarczy, że przyjdziesz na stadion GKS Tarnovia w Tarnowie Podgórnym 13 stycznia 2019. Nie ma znaczenia, czy jesteś maratończykiem, truchtaczem, czy może lubisz chodzić z kijkami. Pokonasz jedno okrążenie stadionu (400 metrów), wrzucisz do puszki złotówkę i otrzymasz certyfikat z gadżetem od organizatorów. Przebiegniesz 10 kółek, wrzucisz dychę. Jednym słowem, każde okrążenie stadionu to złotówka do puszki, a możesz biegać aż dwie godziny, bo tyle wynosi maksymalny limit.  Co roku bijemy kolejne rekordy frekwencji i zebranych pieniędzy na dzieciaki. Jesteśmy pewni, że tak będzie i tym razem.

Zapamiętaj: niedziela, 13 stycznia, godzina 12:00. Wcześniej wpadnij się zarejestrować. Podczas rejestracji otrzymasz piękny numer startowy.  Jesteśmy umówieni? Zatem zabierz dzieci, rodzinę, sąsiadów, kota i psa i wpadnij na stadion. Doskonała atmosfera i świetna zabawa to znak rozpoznawczy biegu. 

Dla wszystkich będzie słodki poczęstunek, ciepła herbata, a dzieciaki będą miały swój kącik zabaw.

Organizacją Biegu dla Orkiestry, jak co roku, jest ekipa Tarnowo Podgórne Biega i Biegu Lwa.


Bieg Lwa Triathlon Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni