Triathlon Lwa 09.06.2018 Bieg Lwa 03.06.2018

Aktualności

Bądź odpowiedzialny, badaj się!

Czy wiesz, że statystycznie dwóch na stu zawodników startujących w Biegu Lwa może mieć wadę serca, która nie wykryta lub nieodpowiednio prowadzona może być przyczyną zasłabnięć, a nawet poważniejszych konsekwencji? W naszych zawodach wystartuje ponad 2 tysiące biegaczy, więc takich przypadków może być nawet kilkadziesiąt. Szczególnie narażone są osoby z dwupłatkową zastawką aortalną serca, u których może występować groźny dla życia tętniak aorty. Obie choroby można wykryć, a świadomie prowadzona profilaktyka pozwala na uprawianie sportu. 

W tym roku postawiliśmy na profilaktykę kardiologiczną. Wspólnie z centrum medycznym Bo.Medica w Przeźmierowie, które tworzą lekarze będący największymi autorytetami w dziedzinie kardiologii w naszym kraju przygotowaliśmy dla Was pakiety kompleksowych badań układu krążenia. Zależy nam, żebyśmy spotkali się za rok w dobrym zdrowiu i jeszcze lepszej formie!

Przebadaj się przed Biegiem Lwa, a jeśli nie zdążysz, to w pakiecie startowym znajdziesz voucher na badania po zawodach.

Bieg Lwa Triathlon Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni