Triathlon Lwa 09.06.2018 Bieg Lwa 03.06.2018

Aktualności

Dziękujemy Mieszkańcom!

Po raz kolejny Mieszkańcy Tarnowa Podgórnego pokazali, że są najlepszymi kibicami, jakich można sobie wymarzyć! Setki Waszych podziękowań skierowanych do Mieszkańców są tego dowodem! Drodzy Tarnowianie – PIĘKNIE DZIĘKUJEMY! Zebraliśmy część komentarzy, jakie do nas dotarły – na pewno każdemu, kto kibicował w niedzielę na trasie będzie miło je przeczytać :)

Genialna atmosfera, zaangażowanie mieszkańców i organizacja! Rewelacja!

Taaak. To jeden z najlepszych biegów, w jakim miałem przyjemność startować. Zaangażowanie kibiców i doping niespotykany. Najlepsi kibice ever!!!!!

Było rewelacyjnie! Świetna organizacja to jedno, ale przede wszystkim moje  skradli mieszkańcy miasta: woda w kubeczkach, woda w formie pryszniców, doping - jesteście cudowni, dziękuję!

Bardzo dziękuję za wspaniałe zorganizowanie biegu. Byłam po raz pierwszy. Ale szczególne podziękowania dla mieszkańców!!!!! Mega doping i wsparcie!!!!!

Dzięki dla mieszkańców za doping, woda od was i chłodne prysznice robiły robotę.

Wspaniała impreza! Świetna organizacja i cudowne zachowanie kibiców na trasie. Dziękuję za kubeczki z wodą, zraszacze i doping. BRAWO WY!!!

Wspaniała impreza. Bardzo dziękuję mieszkańcom - wspaniałe wsparcie. Od strony ulicy w upale każda pomoc i doping są bezcenne. Słowa uznania dla Wójta. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Jest co wspominać. Dziękuję!

Rewelacja!!! Woda, placek, lody i życiówka! Co za wspaniała, publiczność. Brawo Tarnowo Podgórne!!!!

Dziękuję było rewelacyjnie i wielki szacun dla mieszkańców Tarnowa Podgórnego. Byli wspaniali!!!!!!!!

Podziękowania zwłaszcza dla mieszkańców, którzy własnym sumptem wspomagali biegaczy jak mogli 

Było cudownie! Ta organizacja, ta atmosfera, kibice... I to co było na trasie! No lody, czekolada, żelki! Cola! Mieszkańcy z wodą przed domem ❤ Tego się nie da opisać. Tu trzeba być! Bardzo dziękujemy. 350km drogi nie jest przeszkodą. Będziemy za rok.

Zakochałam się ♡♡♡ Organizacja na medal ♡ Atmosfera mega ♡♡♡ A mieszkańcy chyba najlepsi na świecie!!!! Dzięki ♡

Najfajniejszy bieg w jakim brałam udział  Kibice najlepsi na świecie  Za rok zjawię się, bo nie przegapię tak cudownej imprezy 

Zakochałem się w tej mieścinie! Mieszkańcy Tarnowa Podgórnego - chapeu bas!!!!!

Było cudownie. Organizacja na wysokim poziomie i wspaniali kibice na trasie. Po raz pierwszy na powrocie w aucie nie było „nigdy więcej...”, tylko „jak zdrowe pozwoli to za rok jedziemy…” 

Szacunek i podziękowanie dla organizatorów, wolontariuszy i mieszkańców. Dla mnie fantastyczny klimat i bieg. Wracam obowiązkowo za rok.


Bieg Lwa Triathlon Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni