Triathlon Lwa 09.06.2018 Bieg Lwa 03.06.2018

Aktualności

Punkty odżywcze i pakiety regeneracyjne

Na trasie półmaratonu będzie czekać na Was aż pięć punktów odżywczych, w Pogoni za Lwem – dwa. Każdy, kto ukończy zawody otrzyma na mecie pakiet regeneracyjny.

Punkty odżywcze

Punkty będą znajdować się na 4, 8, 11, 14 i 18 km. Na każdym będą znajdować się: woda (w kubeczkach), banany, jabłka, rodzynki i żelki. Strefy będą wyraźnie oznaczone i obsługiwane przez wolontariuszy. Pamiętajcie, by nie wyrzucać kubeczków poza strefami w okolicy punktów.

Lody!

Na 5 i 16km trasy będzie czekać na Was niespodzianka! Lody w wafelkach od Zeelendii! Domyślamy się, że "ścigacze" pewnie nie skorzystają, ale jesteśmy pewni, że znajdą się chętni na takie orzeźwienie ;)

Strefa mety

To miejsce, gdzie będziecie mogli celebrować pokonanie trasy i spokojnie złapać oddech. Do dyspozycji będą ławki i wypielęgnowana trawa. W strefie mety będą czekały pakiety regeneracyjne, o których poniżej oraz bufet z wodą, owocami i słodyczami.

Pakiety regeneracyjne

Po dotarciu na metę, oprócz medalu, czekać będą na Was specjalne torby LIDLa z wodą i napojem Saguaro Active. Oprócz tego znajdziecie w nich owoce w postaci jabłek i bananów oraz słodycze – batony i żelki. Pakiety regeneracyjne otrzymają także dzieci i młodzież uczestniczące w Biegu Lwiątek (z sokiem zamiast napoju) oraz Sztafety - Szkolne, Firmowe i Pokoleń. 

Partnerem żywieniowym Biegu Lwa jest LIDL

Bieg Lwa Triathlon Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni