Triathlon Lwa 09.06.2018 Bieg Lwa 03.06.2018

Aktualności

Funkcjonowanie Biura Zawodów

Biuro zawodów półmaratonu oraz Pogoni za Lwem będzie funkcjonować przez dwa dni. Biuro Biegu Lwiątek, Sztafety Pokoleń, Sztafety Szkolnej, Sztafety Firmowej i Maratonu Outdoor Cycling - tylko w niedzielę. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami.

Pakiety startowe półmaratonu oraz ćwierćmaratonu będziecie mogli odebrać:

  • w sobotę (20 maja) w Decathlon Swadzim (w godz. 12:00-16:00);
  • w niedzielę (21 maja) w Szkole Podstawowej w Tarnowie Podgórnym, ul. Szkolna 5, w godz. 9:00-13:30.

W sobotę odbiór pakietów startowych jest możliwy osobiście lub za pośrednictwem innej osoby. Osoba, która będzie odbierać pakiet za inną osobę musi posiadać wydrukowane UPOWAŻNIENIE (nie będziemy akceptować upoważnień, które nie będą zawierały wszystkich informacji z powyższego upoważnienia). Każdy odbierający pakiet (swój lub za kogoś) na pewno zostanie poproszony o okazanie dokumentu tożsamości.

Uwaga - w niedzielnym biurze zawodów nie będzie możliwości odbioru pakietu za inną osobę, która będzie chciała wystartować. Będziemy natomiast mogli wydać pakiet osoby, która nie pobiegnie, a więc pakiet bez numeru startowego i chipa do pomiaru czasu. W takim przypadku osoba odbierająca pakiet musi mieć ze sobą takie UPOWAŻNIENIE.

Biuro zawodów Biegu Lwiątek i Sztafety Pokoleń będzie funkcjonować w dniu biegu - w niedzielę (21maja) na terenie EXPO Lwa w Strefie Lwiątek G.En.Gaz, w godz. 8:30-11:00.

Biuro zawodów Sztafety Szkolnej, Sztafety Firmowej i Maratonu Outdoor Cycling będzie funkcjonować w dniu biegu - w niedzielę (21 maja) - w Szkole Podstawowej w Tarnowie Podgórnym, ul. Szkolna 5, w godzinach 9:00-13:30.


Bieg Lwa Triathlon Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni