Triathlon Lwa 8.06.2019 Bieg Lwa 18-19.05.2019

Aktualności

Jak przepisać opłatę startową?

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz wystartować w Biegu Lwa, do 27 maja możesz przekazać swoją opłatę innej osobie. Jak to zrobić? Zapoznaj się z tym newsem.

Przekazanie opłaty startowej jest możliwe tylko poprzez konto zawodnika na naszej stronie. Bezpośredni kontakt z nami nic nie zmieni – całą operację trzeba będzie zrobić samodzielnie :) Poniżej zamieszczamy "instrukcję" przepisania opłaty:

  1. Wejdź w zakładkę „MOJE KONTO” znajdujące się w prawym górnym rogu na www.bieglwa.pl.
  2. Zaloguj się na swoje konto.
  3. W zakładce "ZAPISY" na swoim koncie znajdziesz opcję „Przekaż opłatę startową”. Kliknij w nią. Zostaniesz przekierowany do kolejnej strony, gdzie będzie szczegółowy opis przekazania opłaty, a poniżej znajdziesz opcję "PRZEKAŻ OPŁATĘ". Po kliknięciu w ten przycisk, zostanie wygenerowany voucher do zapisu dla osoby, której chcesz odstąpić miejsce.
  4. Skopiuj kod, jaki pojawił się na ekranie i przekaż go zawodnikowi. Uwaga - voucher jest jednorazowy. 
  5. Osoba, która pobiegnie za Ciebie musi założyć konto na naszej stronie ("ZAPISZ SIĘ"), następnie zalogować się na nie i wybrać opcję "Zapis z voucherem" (prawa część strony, widoczna po zalogowaniu). Następnie pojawi się miejsce na wpisanie kodu z vouchera, trzeba go wpisać i kliknąć opcję "DALEJ".
  6. Ewentualny dodatkowy krok to wybranie skarpetek ROYAL BAY (uwaga – to opcja dodatkowa, za którą zostanie naliczona opłata 30 zł). 
  7. Po wybraniu ew. dodatkowej opcji należy kliknąć "DALEJ", by przejść do podsumowania i ew. płatności za skarpetki.

Przekazanie opłaty startowej dotyczy pakietu w wersji Standard. Dodatkowa część pakietu - czyli wersja Premium nie podlega przekazaniu.

 

Bieg Lwa Triathlon Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni