Triathlon Lwa 8.06.2019 Bieg Lwa 18-19.05.2019

Aktualności

LIDL – Partner żywieniowy Biegu Lwa i Triathlonu Lwa

Obecność firmy Lidl podczas Biegu Lwa to już prawdziwa tradycja. Jesteśmy razem od samego początku, z roku na rok zwiększając swój udział w wydarzeniu. W nadchodzącej edycji również nas nie zabraknie!

Każdego roku przygotowujemy dla biegaczy pakiety regeneracyjne – dodajemy sportowcom energii naszymi owocami, słodkościami jak również dbamy o odpowiednie nawodnienie organizmu dostarczając wodę Saguaro. Podczas najbliższego biegu nie zabraknie również strefy rodzinnej Lidla, do której już dzisiaj zapraszamy wszystkich uczestników. Będziemy także widoczni na starcie, podczas samego biegu oraz na mecie. Jak co roku w wydarzeniu wezmą udział nasi pracownicy, którzy przyjadą na bieg z różnych stron Polski.

Cieszymy się ze wspólnego zaangażowania firmy i naszych pracowników wraz z rodzinami. Życzymy wszystkim powodzenia i mocno trzymamy kciuki nie tylko za sukcesy sportowe ale też dobrą zabawę w gronie bliskich i współpracowników.

Żywienie na trasie

Dzięki optymalnemu rozmieszczeniu punktów żywieniowych będziesz mógł, drogi biegaczu, co 3,5 kilometra skorzystać z dawki energii w postaci słodyczy i owoców oraz uzupełnić płyny pijąc wodę Saguaro. Punkty są bardzo dobrze oznaczone, a pracujący w nich wolontariusze sprawią, że nie będziesz musiał zbytnio zwalniać tempa biegu żeby się posilić.
Na trasie czekać Cię będzie: czekolada, jabłka, banany, rodzynki i woda w kubeczkach.

Strefa mety

To miejsce, gdzie będziesz mógł celebrować pokonanie trasy i spokojnie złapać oddech. Do dyspozycji będą ławki i wypielęgnowana trawa. W strefie mety będą czekały pakiety regeneracyjne, o których poniżej, oraz punkt żywieniowy z wodą, owocami i słodyczami.

Pakiety regeneracyjne

Po dotarciu na metę, oprócz medalu, czekać będą na Ciebie specjalne torby Lidla z wodą i izotonikiem żebyś mógł szybko uzupełnić wydalone płyny. Oprócz tego znajdziesz w nich owoce w postaci jabłka i banana oraz słodycze – baton i ulubione przez biegaczy żelki.

Bieg Lwa Triathlon Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni