Triathlon Lwa 10.06.2017 Bieg Lwa 21.05.2017

Sztafeta Pokoleń

Zgłoszenia

Zapisy na Sztafetę Pokoleń z G.EN. GAZ ENERGIA wystartują 18 kwietnia 2017 o godzinie 09:00.

Limit zgłoszeń to 33 sztafety.

Aby dokonać zgłoszenia należy założyć konto na naszej stronie (www.bieglwa.pl/zapisy) – wypełniając wszystkie pola formularza zgłoszeniowego. Konto zakładamy na dane dorosłego członka sztafety – więc jeśli wcześniej zapisywaliśmy się już na Bieg Lwa – to nie musimy robić tego ponownie – wtedy wystarczy się zalogować.

Następnie będzie można przejść bezpośrednio do zapisów wybierając bieg który nas interesuje (w tym przypadku to Sztafeta Pokoleń), podać dane członków sztafety którą chcemy zgłosić do biegu (domyślnie jednym z nich jest właściciel konta na które się logujemy), a w kolejnym kroku potwierdzić poprawność danych i przejść do płatności w serwisie dotpay.pl. Jeśli nie sfinalizujemy zgłoszenia – to następnym razem wystarczy, że zalogujemy się na dane podane podczas zgłoszenia na swoje konto – i z jego poziomu będziemy mogli dokonać zgłoszenia.

UWAGA! Konto wystarczy założyć raz – jeśli kiedykolwiek (począwszy od edycji 2016) rejestrowałeś się na stronie bieglwa.pl lub triathlonlwa.pl – nie musisz robić tego ponownie, wystarczy że zalogujesz się na dane podane podczas zgłoszenia (www.bieglwa.pl/moje_konto).

Bieg Lwa Triathlon Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni