Triathlon Lwa 10.06.2017 Bieg Lwa 21.05.2017

Półmaraton

Informacje

Pewnie myślisz już o Biegu Lwa 2017? Żebyś mógł dobrze przygotować się do startu na dystansie półmaratonu postaramy się w kilku słowach podpowiedzieć, co Cię czeka w niedzielę 21 maja.

Przyjedź wcześniej, bo jak zwykle przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji na EXPO LWA. Spokojnie odbierzesz bogaty PAKIET startowy, który będzie zawierał m.in. torbę sportową Paso, wafle Good Food, środek impregnujący Nikwax, voucher Otimedica i worek Schattdecor. Wystartujesz o 14:00, a na trasie z pewnością wesprą Cię najlepsi kibice w Polsce. Przygotowaliśmy też bogate punkty ODŻYWCZE. Ostatnie metry na stadionie będą apogeum Twojego startu. Przygotowaliśmy coś, co spowoduje, że Biegu Lwa nie zapomnisz przez lata - KONCERT, jakiego się nie spodziewasz! A dodatkowo FINISZOWE sto metrów będzie premiowane - warto dać z siebie wszystko! Na mecie otrzymasz piękny MEDAL i pakiet REGENERACYJNY od Lidla. Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną strefę zawodnika ze wszystkim co potrzeba bohaterowi półmaratonu w pierwszych minutach po pokonaniu mety. Będzie też okazja skorzystać z MASAŻY Otimedica i zjeść pożywną PASTĘ z Millenium.

Potem już tylko zabawa, dekoracja i dziesiątki NAGRÓD dla biegaczy i kibiców od Urzędu Gminy Tarnowo Podgórne oraz Decathlonu. Zostań z nami do końca, bo warto.

Przyjedź do Tarnowa z całą rodziną, przyjaciółmi, sąsiadami. Gwarantujemy, że każdy z nich wyjedzie zadowolony! 

Bieg Lwa Triathlon Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni