Triathlon Lwa 10.06.2017 Bieg Lwa 21.05.2017

Pogoń za Lwem

Informacje

Jesteś szybkościowcem, albo nie czujesz się na siłach przebiec półmaratonu? Trafiłeś w dziesiątkę wybierając Pogoń za Lwem - bieg na dystansie ĆWIERĆMARATONU (10,5km). Wiesz skąd ta nazwa? Rzeczywiście pobiegniesz za uciekającym lwem! Przy tym poczujesz atmosferę prawdziwego biegowego święta startując o 14:00 z zawodnikami półmaratonu. Ale zanim wystartujesz pomyśl, żeby zabrać rodzinę i znajomych i przyjedźcie wcześniej. Będą czekały dziesiątki atrakcji na EXPO LWA, a Ty spokojnie odbierzesz bogaty PAKIET startowy.

Na trasie poczujesz ATMOSFERĘ wielkich zawodów, a tłum kibiców poniesie Cię do mety, gdzie czekać będą na Ciebie wspaniałe MEDALE i pakiety REGENERACYJNE Lidla. Za metą przygotowaliśmy specjalną STREFĘ zawodnika, a jak już złapiesz oddech będziesz mógł skorzystać z MASAŻY Otimedica i zjeść pyszną PASTĘ z Millenium.

Nie uciekaj do domu, bo zaplanowaliśmy dla Ciebie kolejne wydarzenia: NAGRODY dla kibiców i zawodników od Urzędu Gminy Tarnowo Podgórne i Decathlonu oraz wspomniane wcześniej EXPO Lwa.

Do zobaczenia w Tarnowie Podgórnym!

Bieg Lwa Triathlon Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni