Triathlon Lwa 10.06.2017 Bieg Lwa 21.05.2017

EXPO

Informacje

Kilka lat temu postanowiliśmy zrobić coś nieszablonowego, co byłoby połączeniem najbardziej POZYTYWNYCH cech biznesu i aktywności fizycznej. Tak powstał Bieg Lwa. Wydarzenie inne niż wszystkie. Co roku przyciągamy do Tarnowa Podgórnego TYSIĄCE ludzi, nie tylko biegaczy, ale każdego, kto chciałby spędzić niedzielę zgodnie z hasłem „POZIOM WYŻEJ”. Sport, kibicowanie i aktywne spędzenie czasu to dla nas wartość sama w sobie. Jednym z najważniejszych wydarzeń Biegu Lwa jest EXPO LWA.

Firmy, ceniące sobie społeczną odpowiedzialność biznesu, które chcą się pokazać szerzej, przy okazji promując swoje WARTOŚCI lub po prostu chcą pokazać, co robią na co dzień tworzą STREFY aktywności. Nie ma znaczenia czy są to strefy zdrowia, techniki, przygody, czy inne - ważne żeby były atrakcyjne dla gości wydarzenia, żeby przyciągały pomysłem i pozwalały pozytywnie kojarzyć firmę. W 2016 roku było ich 40, w kolejnym zapewne więcej.

W tym roku, po raz pierwszy pojawią się na Biegu Lwa food trucki. Odbędzie się zlot podczas którego każdy będzie mógł spróbować smaków kuchni z całego świata, a atmosfera takiego wydarzenia spowodowała, że food trucki podbiły serca Polaków.

Wielkim wydarzeniem będzie LION'S TROPHY, wzorowane na niezwykle popularnych na świecie zawodach drwali. Kto nie oglądał w telewizji Stihl Timbersport Trophy? Do Tarnowa Podgórnego zjadą najlepsi zawodnicy w Polsce.  Na specjalnie przygotowanym pomoście będzie rywalizować kilkunastu siłaczy posługujących się  piłą łańcuchową, sportową siekierą i wielką piłą ręczną. W przerwach każdy będzie mógł spróbować swoich sił, a najlepsi otrzymają upominki. W międzyczasie powstanie rzeźba lwa zręcznie wykonana na oczach widzów. 

Do sportu i biznesu dołączy SZTUKA.W samym sercu Tarnowa Podgórnego stanie prawdziwe dzieło sztuki, trzymetrowa stalowo – granitowa rzeźba – ławeczka lwa. Projekt i wykonanie wyszły spod ręki znanego i szanowanego artysty Antoniego Walerycha. Tarnowo zyska artystycznego ducha, powstanie prawdziwe miejsce spotkań i zapewne dołączy do symboli gminy. Młodzież zrobi sobie selfie, a starsi chętnie usiądą pod paszczą lwa.

Bieg Lwa Triathlon Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni