Triathlon Lwa 10.06.2017 Bieg Lwa 21.05.2017

Lista startowa

Sztafeta Pokoleń

  • Termin zawodów:21.05.2017 12:30
  • |
  • Wolnych miejsc:9
Numer Nazwa drużyny
Imię Nazwisko Płeć Rocznik Miasto Klub
1 Biegamy dla zabawy
PRZEMYSŁAW KUKIOŁCZYŃSKI M 1978 Poznań
ANNA KUKIOŁCZYŃSKA K 2008 Poznań SP1
HALINA ŻABIŃSKA K 1950 Koszalin
2 Kawki
MARCIN KAWKA M 1979 Poznań
ZUZANNA KAWKA K 2007 Poznań
JAROSŁAW KAWKA M 1956 Poznań
3 Szczodrzyki
PIOTR SZCZODRZYŃSKI M 1974 Poznań
AGATA SZCZODRZYŃSKA K 2005 Poznań
JUREK SZCZODRZYŃSKI M 1943 Poznań
4 Zwinne Lamparty
ARTUR KUROWIAK M 1985 poznań
MAREK KUROWIAK M 1957 Poznań
NIKOLA KUROWIAK K 2010 Poznań
5 KB Maniac Siebert Team
PRZEMYSŁAW SIEBERT M 1981 Luboń KB Maniac Poznań
KRZYSZTOF SIEBERT M 1955 Poznań KB Maniac Siebert Team
NINA SIEBERT K 2011 Luboń KB Maniac Siebert Team
6 KB Maniac Poznań Siebert Team 2
SANDRA SIEBERT K 1983 Luboń KB Maniac Poznan Siebert Team 2
MAŁGORZATA SIEBERT K 1955 Poznań KB Maniac Poznań
IGOR SIEBERT M 2009 Luboń KB Maniac Poznań
7 Drużyna Szpiku
ADRIANNA KUCZYŃSKA K 1985 Poznań Drużyna Szpiku
OLIWIA ARCHANIOŁOWICZ K 2011 Poznań Drużyna Szpiku
JAROSŁAW CIESIELSKI M 1967 Poznań
8 Kania
ANTONINA KANIA K 1978 Plewiska
JAKUB KANIA M 2008 Lusówko
JERZY KANIA M 1954 Poznań
9 ANTEK
NATALIA GEMBICKA K 1984 Poznań
ROBERT ANTCZAK M 1962 Poznań
JULIA GEMBICKA K 2007 Poznań
10 TEAM WYGODA
PAWEŁ WYGODA M 1966 POZNAŃ TEAM WYGODA
MARTA WYGODA K 1934 POZNAŃ TEAM WYGODA
MAŁGORZATA WYGODA K 1997 POZNAŃ TEAM WYGODA
11 TEAM KUBA
HENRYK ŁĄCZYŃSKI M 1951 SZAMOTUŁY AMATOR
MAGDA JANASIAK K 1975 SZAMOTUŁY AMATOR
KUBA JANASIAK M 2004 SZAMOTUŁY AMATOR
12 Piorun
WOJCIECH ROLIRAD M 1981 Poznań
BARBARA ROLIRAD K 2011 Poznań Piorun
ALICJA PIĄTKOWSKA K 1956 Poznań Piorun
13 Karmel
KATARZYNA ROLIRAD K 1981 Poznań Karmel
HANNA ROLIRAD K 2012 Poznań Karmel
WOJCIECH PIĄTKOWSKI M 1953 Poznań Karmel
14 La familla
BOGUMIŁA PLASZCZAK K 1980 Tulce Hernik Team
WANDA KACZMAREK K 1957 Poznań
KRZYSZTOF PLASZCZAK M 2006 Tulce
15 KS Helenkowiec/Przedszkole Tygrysie Łapy
WALDEMAR WALIGÓRSKI M 1979 Poznań DIAMANT PRO SPORT/BIEGAŃCE
HELENKA WALIGÓRSKA K 2011 Poznań
ANDRZEJ WALIGÓRSKI M 1949 Poznań
16 handex
TOMASZ JARONI M 1977 Poznań HANDEX POZNAŃ
ROMAN SKORUPINSKI M 1957 Poznań
OLIWIA JARONI K 2006 Poznań
17 Złote skrzydło
JULITA EL BAH K 1985 Tarnowo Podgórne
ALICJA EL BAH K 2011 Tarnowo Podgórne Przedszkole Pod Wesołą Chmurką
JAN SOSNOWSKI M 1958 Tuczno Tuczno
18 Pędziwiatry
MARCIN OLIWKOWSKI M 1983 Tuczno
HANNA OLIWKOWSKA K 2012 Tuczno Przedszkole POD TĘCZĄ Inowrocław
ELŻBIETA SOSNOWSKA K 1962 Tuczno Tuczno
19 BYLE DO METY
HENRYK PORWICH M 1941 SZCZECIN BIEG LWA
KAROLINA MODZELEWSKA K 1977 SIEROSŁAW BIEG LWA
OLIWIA METELSKA K 2007 SIEROSŁAW BIEG LWA
20 Ekipa Stasia
STANISŁAW NAPIERALSKI M 1952 Gizalki
DOMINIKA SZABLEWSKA K 2003 Chocz
DARIUSZ NAPIERALSKI M 1985 Gizalki
21 3PL
PATRYK GRZELAK M 1979 Tarnowo Podgórne
MACIEJ GRZELAK M 2007 Tarnowo Podgórne
WIESŁAWA WESOŁOWSKA-GRZELAK K 1950 Tarnowo Podgórne
22 Lenkowo
DOMINIK ZBROWSKI M 1974 Poznań
LENA ZBROWSKA K 2011 Poznań
ELŻBIETA PIECKA K 1955 Wiekowo
23 Jajca i Świetliki
KAROLINA JAJEŚNICA K 1976 Poznań
KRZYSZTOF JAJEŚNICA M 2000 Poznań
ROMAN ŚWIETLIK M 1953 Poznań
24 Vegejajca
JACEK JAJEŚNICA M 1975 Poznań
MARIA JAJEŚNICA K 1952 Poznań
KACPER JAJEŚNICA M 2007 Poznań
Bieg Lwa Triathlon Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni